[]

Orta halli android telefon tavsiyelerinizi alabilirim

Selamlar,

acilen yeni bir telefon almak gerekiyor. Hic anlamiyorum ama note 5 degil mesela daha uygun butceli ve mantikli bir sey gerekiyor. Su ana kadar gordugum kadariyla Xiaomi mi a2 olabilir.

Butce olarak +/- 1500 TL civari, yurtdisinda alinacak. Instagram ve candy crush´tan ote bir kullanimi olmaz ama kamera performansi (acilisi ve foto kalitesi) iyi bir sey ariyoruz.

Yardimci olabilirseniz sevinirim.

 
Xiaomi nin modellere bakabilirsiniz


  • jackinkırıkkalbi  (03.08.18 12:16:03) 
2000'e çıkarsan Nokia 7 Plus efsane cihaz. Yok ille 15 ise A2 iyi seçim.


  • bos gezenin bos ustasi  (03.08.18 12:16:36) 
marka cok farketmez. tipini begendigin bir tanesini al. dikkat etmen gereken tek sey (bkz: android one) programina dahil bir telefon olsun. ureticilerin sacma uygulamalari olmaz, sacma salak modifikasyonlar olmaz, 2 yil boyunca yeni android guncellmelerini en kisa surede alirsin. performans olarak da en iyisini verir. babama nokia 6 (2018) aldim 1000tl'ye gayet guzel telefon. nokia'larin kamerasi da guzel. motorola'nin da telefonlari saglam ve guzel oluyor.


  • crucio  (03.08.18 14:14:58) 
asus zen fone4 max cevabın.


  • unique hint kumasi  (03.08.18 15:36:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.