Saat satislarinda ne kadar pazarlik payimiz var?

Selam!

Etiket fiyati 14.500 olan saat kaca kadar inebilir sizce?

Tesekkur.

binbir etken var. dükkan sahibi ile mi muhatap oluyorsun satışçı ile mi? saatin onlara gelişleri ne(bazı markalar kur yükselmiş size bir insaflı olalım bayimizsiniz karınız düşmesin gibi bir yaklaşım içinde olmazlar) hepsi önemli

12000 diyorum kaynak totom.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.08.18 21:03:05)
7 8 bine inersiniz çok rahat peşin alırsanız. bakırköydeki saatçileri gezin tek tek.

  • carabelli  (02.08.18 21:24:08)
Sahibi ile denk gelemiyorum. Birinde asgari ucret alan personel baska magazada da magaza muduru ile muhattap oldum.

Saatin gelisini bilemiyorum iste malesef.

12000 gibi dedi satisci. %15 indirdim dedi. Gozlukte abartili oranlar var ama saati bilemedim.
  • bir ileti paylastim  (02.08.18 21:26:58)
Omega de ville icin konusuyorum eger piyasasini bilen varsa.

Izmir’de yasiyorum malesef.
  • bir ileti paylastim  (02.08.18 21:29:13)
4.500'e kadar yolu var

  • Delay Fuze  (02.08.18 21:39:05)
2/3 pazarlık payı vardır yani 3 lira etiketse 1e alınır

  • sekerse tehlike  (02.08.18 23:33:37)
en kotu 40-50% iskonto olur saatlerde. gerisi senin pazarlik yetenegine bagli. piyasanin durumlarini da goz onunde bulundurunca 50-60% civarlarina cikabilirsiniz.

  • crucio  (03.08.18 01:14:05)
içeriden bildiriyorum (bazı marka istisnası dışında) akıl almaz kar marjı var ortalama 400 liraya aldığımız saati 8-9 binden satabiliyoruz bazen daha fazla yada müşteriye göre az da olabiliyor. adı değil makine ve malzeme kalitesi üstteyse 5 te bir fiyata alıyor olabilir bu durumda fazla inmek istemez sonuçta ağır satılan bir ürün o yüzden kar marjı yüksek olmak zorunda.

  • Big bada bum bum  (03.08.18 09:28:09)