Dolar satılır mı?

yarından itibaren düşer gibi geliyor.

bir de peder mi ne haltsa serbest bırakılacağına göre (bence) zirvedeyken satak mı?

1000 dolar var.

bende dün zirveye geldi daha yukselmez diyip sattım 4.9080lerden bugun 5.08 oldu. İhtiyacın yoksa bozdurma eger düşük kurdan aldıysan. pişmanım ühühü

  • eja  (02.08.18 13:22:25 ~ 13:22:44)
TL ihtiyacin varsa satacaksin.

Su an boyle bir ihtiyacin yoksa yabanci biri gibi dusunmelisin, dusun ki Turk degilsin. Elinde dolar var. Turkiye'ye baktin, su anda Turk lirasina yatirim yapar miydin? Sana guven veriyor mu? Cevabin evet ise dolar sat TL al. Cevabin hayir ise dolarini tut veya baska bir sey yap.
  • robokot  (02.08.18 13:33:40)
Dolar 3,80 civarındayken baya uzun süre 4 lirayı geçememişti, 4 lira olunca da patır patır 4,30 falan uçtu gitti, yine aynısı olur muhtemelen. Yani acil ödemen falan yoksa bozdurman gereksiz olur.

  • angelus  (02.08.18 13:34:47)
TL'den hemen tekrar dolara döneceksen kar satışı zamanı geliyor. Ancak öyle 1-2 aylık vadede düşmez artık dolar.

  • bos gezenin bos ustasi  (02.08.18 13:53:49)