[]

bu sıcaktan mıdır

4-5 gündür vücudumda bir dengesizlik hakim. akşamları daha da yoğunlaşıyor. tam olarak tarif bile edemiyorum ama üstümü başımı parçalayasım geliyor. aynı zamanda fazlaca da öksürmeye başladım.

dün akşam gayet erken yatıp sabah normal bir saatte kalkmış olmama rağmen ayakta duramıyorum, gözümü açmakta zorlanıyorum. sabah metrobüse falan giderken de bir tuhaftım, akbil makinasına koyduğum kartı geri almakta zorlandım, 2-3 kez elimle ıskaladım.

aniden yükselen sıcaklar mı bünyemi etkiledi, sizde de değişiklik var mı kısaca

 
Sıcaktan olması muhtemel olsa da kan değerlerine bir baktırmakta yarar var.


  • cakabo  (02.08.18 12:56:11) 
sıcağın etkileri.
eşimde de 2-3 gündür bu durum var. bol bol su içmeyi aksatmayın.

  • teritori  (02.08.18 14:56:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.