en son ne ürettiniz?

üretmek sizce de çok keyifli değil mi? az önce nane kurutup kavanoza doldurdum, mutfağa gidip gidip kavanoza bakıyorum çok hoşuma gidiyor. geçenlerde inşaat işçileri tamamladıkları binanın tüm lambalarını yakıp uzaktan izlemişlerdi? bence çok keyifli.

ben satış yapınca öyle oluyorum
90 k usd lik patlattım simdi bir tane
iyiyim :D
  • kingcyrax  (01.08.18 18:47:24)
Dun gece tuzlu kurabiye yaptım çok güzel oldu buna sevindim.
Öncesinde kendim için ve yakınlarıma hediye etmek için bez çanta boyamıştım baktıkça mutlu oluyorum.
Okuduğum dergilerdeki iki kuşe kağıdına basılmış güzel fotoğraflardan mektup zarfı yaptım. Mektup arkadaşlarım çok sevdi.
Kurutulmuş yapraklardan kitap ayraci yaptim çok tatli oldular.
  • Amaranta ursula  (01.08.18 18:57:58)
Az önce yapboz bitirdim ve gururla, mutlulukla izledim. Tabii, onun üretilmişini yeniden ürettim aslında. Ancak, yapım aşaması çok büyük bir sabır testiymiş, bir daha yapacağımı sanmıyorum. Birden fazla kere yapboza yeltenmiş insanlara çok büyük saygı duyuyorum, hepiniz übermensch’siniz.

Dün de tahmin yapan bir kod ürettim, onunla oynuyorum.
  • aychovsky  (01.08.18 19:01:57 ~ 19:05:48)
yıllar önce küçüklüğümden beri kendimce programlar yazmaya çalışırdım. çalışan bir şey ortaya çıktığında aynı duyguları hissederdim, dönüp dönüp bakardım. çok büyük haz verirdi. keza onların hatalarını ayıklamak, daha da geliştirmek, yeni sürümlerini yayınlamak filan da çok büyük keyifti. hatta bi kere bi sitede yaptığım bi program haftanın en çok indirileni falan olmuştu da içim içime sığmamıştı anlatamam o hissi. özene bezene tasarlardım en ufak ayrıntısına kadar böyle baktıkça mutlu olurdum.

uzun süredir bir şey üretmemişimdir sanırım. programlamadan falan da uzaklaştım zaten, hayata dair beklentim de pek kalmadı, bir şeyden de zevk alamıyorum öyle ruh gibi geçiyor günler. şimdi bu soruyu okuyunca hatırladım o hisleri güzel de oldu.
  • khufu  (01.08.18 19:03:50 ~ 19:04:41)
1/10 olceginde scale model RC ucak urettim. Evet cok keyifli.

  • stavro  (01.08.18 19:03:55)
5 ayımı verip kitap üretiyorum, sayılır mı?

  • sir gawain  (01.08.18 19:06:49)
Az önce yeni Rav-4’ün Manifold’unu ürettik. Evet oldukça zevkli.

  • Mcfly  (01.08.18 19:29:16)
ben balkonda kekik, fesleğen, biberiye, adaçayı vs. yetiştiriyorum. onlar büyüdükçe bakıp mutlu oluyorum.

  • slow like honey  (01.08.18 19:42:53)
Her yaptigim kokteylde keyif aliyorum.ozellikle,begendiklerini dile getirdikleri zaman ^^

  • astrid  (01.08.18 19:46:41)
Kod yazdım, problem çözme hissini seviyorum.
Şarkı yapardım eskiden. 2 sene önce falan müzikle uğraşmayı bıraktım.

  • unstabledotpy  (01.08.18 19:46:57)
Benimkiler çok, işim gücüm bişeyler üretmek zati (malum anneyiz:) Denişik iki tane var onları yazayım.
Bu sene ilk kez sübye yaptım. Sübye kavun çekirdeklerinden yapılan geleneksel bi içeceğimiz. İzmir'de yapan bi aile vardı belli noktalarda satarlardı, hala yapıyorlar mı bilmiyorum. İlk denemeye göre başarılı oldu diyebilirim, kıvamı biraz daha koyu olsaymış iyiymiş ama böyle bile çok güzel oldu bence. Denemenizi tavsiye ederim, çok lezzetlidir.
ikincisi karpuz dondurması. Akşam yemeğine gelen misafirler bi karbuz getirmişler allaha emanet, ordu doyar. Bizim bitirmemize imkan yok belli çoğu atılacak. Ben de cin fikrimi çalıştırdım, 4/3'ünü püre yapıp sütle karıştırıp dondurdum. E vallahi o da çok güzel oldu, serin serin:) Yalnız o kadar çok oldu ki dondurucuda yer kalmadı, bi kısmını konu komşuya dağıtmayı düşünüyorum :)
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (01.08.18 20:05:39)
en son kendime kalan kumaştan jile diktim.

  • 760 gr  (01.08.18 20:10:33)
Likör
Reçel
Tentür
Sabun
Sac kremi
Bitkisel boyama
Tohumdan çeşitli bitkiler yetistirme
  • beetlejuice  (01.08.18 20:40:29)
geçen hafta 80 küsür model bir pinarello toplayıp sattım. yaşasın klasik bisikletler^^

  • Tears of Devil  (01.08.18 20:54:07)
Balkonda domates üretiyorum. Geçmişte hep bir şeyler ürettiğim için alışığım. Çalıştığım yerde de bir şeyler üretiyorum sürekli.

  • bos gezenin bos ustasi  (01.08.18 20:54:18)
Geçen hafta 650 lira çektikleri çerçeveyi 200 liraya kendim imal ettim. şimdi duvarımda ve bundan daha kaliteli olmazdı muhtemelen.

  • Hendrix'e tapan adam  (01.08.18 21:40:43)
Master tezi yazıyorum. Bittiğinde üretmiş olucam umarım

  • mutlusismankedi2015  (01.08.18 22:51:48)
yeni bilgisayara windows ve driverlar yükledim, mükemmele yakın hale getirdim. sayılır mı?

  • binder dandet  (01.08.18 22:57:20)
Irish stout bira.
vişne şarabı

  • babilbaligi  (02.08.18 10:35:09)
kelimelikte degerli bir kelime urettim en son, oyunu beraberlige tasidim.

teraryum urettim. ciceklerimden dallar kirip yeni cicekler uretiyorum.

betondan sehpa, eski kemerden saksilik, sapkadan kus yemligi falan urettim.
  • jimicik  (02.08.18 10:45:28)
en son iki tane makale yazdım yolladım,

2 tane janjanlı pasta altlığı yaptım 40*50 ebatlarında

20 küsür anaokulu öğrencisine ebru yapmayı öğrettim, birlikte ebru yaptık

uzak bi yerdeki sempozyumda sanal sunum yaptım
  • yemrem  (02.08.18 10:54:57)