[]

araba konsoluna ekran taktırmak

cd ve radyo olan kısıma ekran taktırmak gibi bir düşünce geldi bir anda, her arabaya uygulanabilir mi? Araba hyundai ix20 model, şöyle ekranlı usb yi takınca istediğim şarkıyı tıklayarak bulabileceğim bi eklenti mümkün müdür? Ortalama ne kadara mal olur? Elektirikçilerde yaptırılır heralde ne kadar sürede yapılabilir?
 
takarlar. android ile çalışanları falan var onların. aynen tablet pc gibi oluyor. ama garantiyi falan bozmasın dikkat edin garanti şartlarına aracın garantisi varsa tabii. oto elektronik-teyp işlerine bakanlar halleder. aracınıza uygun takarlar. biraz fiyat araştırın


  • rosencruz  (01.08.18 16:47:44) 
@acemi telefonun bile sd cartını gormuyorki araba usbden baglayınca tablet ile nasıl olucak? Baktim playmarkete ama genelde urunlerin kendi yazılımlari var iceride, simdi bende eski bi casper tablet var baglasam olucak yani


  • eja  (01.08.18 20:09:55) 
Aux girisi varsa, aux bluetooth diye bi aratin direk telefonu baglarsiniz.

Cok cirkin durur orijinal olmayanlar :/
  • c1b2k3  (02.08.18 07:10:46) 
30 liraya aux to bluetooth adaptör aldım. Arabaya binince telefon ses sistemine bağlanıyor. Telefonda da spotify yüklü. Bence dediğiniz şey gereksiz yere para harcamak. Benim 2 nesil önceki astrada aux varsa seninkinde de vardır.


  • denizgonen  (02.08.18 08:12:41) 
@denizgonen @acemi @c1b2k3çok teşekkürler böyle bir şeyin varlığını dahi bilmiyordum, usb telefonu gormeyince heralde algılamıyor diyip geçmiştim.

kablolu versiyonu var mıdır bu aux'un?
  • eja  (02.08.18 09:00:18 ~ 09:04:46) 
Bakın bu aux dediğimiz şey çok basit bir şey. Arabanızın konsolonda kulaklık girişi olacak. Oraya aux kablosunu takıyorsunuz, sonra kablonun öbür ucunu da telefonun ya da herhangi bir cihazın kulaklık girişine takıyorsunuz, ve sanki kulaklıktan müzik dinleyecekmiş gibi müziği açıyorsunuz, ses arabanın hoparlöründen geliyor.

Bir de bazı dönüştürücüler var bluetooth cihazını arabanın aux girişine takıyorsunuz, sonra da telefonu bluetooth ile söz konusu cihaza bağlıyorsunuz.

Ama özetle, aux en basit ve en temel arayüz. Zaten kablolu bir sistem.

Yani arabanda usb var, aux olmama ihtimali yoktur diye düşünüyorum.
  • denizgonen  (02.08.18 14:11:20) 
tamamdır:) benimde anlamaya çalıştığım oydu aux var evet ama o basit kablo benim 3-4 senedir çektiğim sıkıntıya derman olacak kadar küçük bir şey olduğundan 'ulan acaba yanlış mı anladım' moduna girdim. evde gamer headsetin boşta duran kaliteli aux kulaklığı var allahım çok mutluyum şuan^, teşekkürler


  • eja  (02.08.18 14:38:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.