sorum erkeklere?

kadınların doğal halleriyle bakımlı halleri arasındaki fark sizi rahatsız etmiyor mu, az önce denk geldim, kadının cildi böyle nasıl desem delik deşik ama bir fondotön sürdü barbi gibi oldu. aklıma takıldı. ikisi arasında ciddi fark var gerçekten. böyle bir durumla karşılaşırsanız ne yapardınız, başka özellikleri bla bla demeyin. ben fiziğinden etkilenerek seçimini yapan baylardan söz ediyorum?

Yani hoş bir şey değil. Destekli sütyen falan bunlar hep nitelikli dolandırıcılık.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (01.08.18 14:22:41)
Beni rahatsız etmiyor, delik deşik cilt görmekten iyidir.

  • fırt  (01.08.18 14:24:37)
rahatsız eder. başka özelliklere de buradan referans çıkarabiliriz hatta. kendini olduğundan farklı göstermek isteyen birisi var karşımda. diğer yandan internet ve özellikle instagram dünyası bambaşka. makyajlar ve filtreler yüzünden biz hep başkalaşmış tipleri görüyoruz. yüz yüze olay başka, zaten iki saniyede karşındaki kadının badana yaptığını anlayabiliyorsun.

  • lazpalle  (01.08.18 14:24:47 ~ 14:25:19)
Rahatsız olurum, ilgim anında kaybolur.

  • iwasbornonamountainside  (01.08.18 14:27:40)
inanılmaz ediyor, bu yüzden makyajı sahtecilik olarak görüyorum. hepimiz sahteyiz ama ne kadar makyaj o kadar sahtecilik oluyor, en azından benden daha sahte olmasın istiyorum. makyajla dünyanın en güzel kadını da olsa o insanla birlikte olamam.

  • Bruce  (01.08.18 14:28:07)
ben bu kediciğe hayrandım ta ki; tutuklandığı güne kadar. i.hizliresim.com

  • for day to break  (01.08.18 14:31:28)
Kıllı ve aşırı kilolu olmadığı sürece hiçbir kadın rahatsız etmez ancak elbette kendini aşırı makyaja vuran, makyajla evrim geçiren ve instagram bağımlısı olan kadınlara güvenilmez, evlenilmez.

  • siyah giyen adam  (01.08.18 14:34:07)
Duyguda sahtecilikten avrupa gönül hakları mahkemesine şikayette bulunurum.

  • [GODDARD]  (01.08.18 14:40:32)
Yani tamamen makyajsız olsun diyemeyiz, ama kara sıva üstüne önce kaba alçı sonra saten alçı en son da silikonlu boya sürer gibi makyaj yapılmasına karşıyım.

Zaten ne bulursa yüzüne sürdüğü için cildi daha çabuk yıpranacak ve daha kötü olacak, kendine de yazık.

Bu yüzden ilişkiye gerçek anlamda başlamadan önce mevsim yaz ise denize, kış ise termal otele gidip hanım arkadaşı yüzündeki kimyadan arındırın efendim :)
  • John Bloor  (01.08.18 14:49:26)
sabah kalkinca bu kim lan diyorsam benden gecer not alamaz.

  • baldur2  (01.08.18 14:57:08)
O makyaj bitene kadar bekletiyorlar o yüzden tercihimi makyajsız olarak kullanıyorum.

  • clever  (01.08.18 14:58:34)
Makyajdan hiç hoşlanmıyorum minimum yapılmasını tercih ederim. Çok makyaj yapanlar benim gözümde eksi puan alıyolar.

  • lata  (01.08.18 15:01:30)
Ağır makyaj yapanlardan hoşlanamıyorum. Kimyasalların ağzıma girmesi hoşuma gitmiyor.

Öyle bir durumla da karşılaşsam bir celsede boşanırdım : )
  • idexo  (01.08.18 15:03:48)
yok kanka etmiyor. zaten önemli olan iç güzelliği.

  • datnet  (01.08.18 15:28:32)
makyajli ve makyajsiz hali arasinda cok buyuk fark varsa rahatsiz olurum.

m.haber365.com.tr
  • tabudeviren  (01.08.18 15:39:04)
Kimisi makyaj yapinca cok degisiyor ama makyajsiz hali de guzel, oyleyse sorun yok. OBur turlu tabii rahatsiz eder ama o kadar da degil.

  • stavro  (01.08.18 15:45:18 ~ 15:45:50)
Makyajsız kadınları hiç beğenmiyorum

  • all girls dream  (01.08.18 16:18:18)
Makyajlı kadınlar şişme bebek gibi duruyor, doğal kadın candır.

Hafif dokunduran cinsten makyaj en babasıdır.
  • gozu acik sevisen yahudi  (01.08.18 16:23:20)
makyajlı kadınları asla beğenemiyorum makyajdan ve saç boyasından nefret ediyorum. Herşeyin doğalı en güzeli. Kadınında en doğal hali en güzeli hali. tahta göğüs olsun cildi çok düzgün olmasın önemli değil belki en falza güzel renk bir ojedir olması gereken çünkü ojenin saklayacağı bir kusur yoktur. Zaten saklanması gereken kusur olmamalı neysen o sun işte .

  • kirmizi kart  (01.08.18 17:28:24)
makyaj ya akşam alkollüyken loş barda ya da filtre de ekleyip internette/ekran karşısında işe yarıyor. onun dışında karşı karşıya olduğunda belli oluyor. resmen alçıdan maske yapmış. bir de rezil bir rimel sürüşü ile bir kilo fondöten kombosu var. hamurun üsünte göz+kirpik diye kıl ekilmiş gibi duruyor. rahatsız edici tabii o kadar makyaj.

kadınlardaki en güzel makyaj, erkeklerin çoğunun "makyajsız" sandığı o sade görüntülü olan hal. kedicik makyajı ya da düğüne giden kadın makyajı, yüzü delik deşik olmasa da yakışmıyor insanlara. bu arada destekli sutyen çok net nitelikli dolandırıcılık. bunun bir de destekli şort/pantolon/iç çamaşırı ve bacakları ince gösteren çorapları varmış. biz de şu süper kahraman kostümlerindeki gibi kas destekli gezelim o zaman. :D

şunun gibi bir şey oluyorlar sanırım:
www.aliexpress.com
  • nawar  (01.08.18 18:05:56)
bakım makyaj demek değildir. cilt kusurları eğer bir hastalık sebebi yüzünden değilse ve düzeltilmiyorsa o kadının bakımsız olduğunu düşünüyorum. kişisel bakımına dikkat eden herkes bakımlıdır.

  • harekatamiri  (02.08.18 16:59:11)