Kadıköyde nereden ev tutmalı

Tek başıma yaşıyorum floryada oradan kadıköye taşınmayı planlıyorum. Aklımda caddede yürümek sahile sandalye atıp oturmak ve mahalle kültürü var olmayan şey ise para :) en fazla 2200 bütçe ile nerede eve çıkayım

Bağdat caddesi hattında her yrr olur ve her yerin de ayrı avantajı var. Çalışacaksanız ona göre karar verin. Caddenin bazı yerleri daha sakin bazı yerleri daha hareketlidir. 2200 tlye bir yer bulursunuz fiyatlar düştü baya.

  • mabesa  (30.07.18 18:38:49)
suadiye, caddebostan, bostancı, kalamış, fenerbahçe, kızıltoprak?
www.sahibinden.com kalamış sahile 5dk. fenerbahçe sahile 15.

  • sutlu nescafe  (30.07.18 18:44:35)
sana bişey diyim mi? bütçen süper. fenerbahçe tarafına git, sokak sokak gez sahibinden yer bulmaya bak.

ama dikkat et, çok yakında kentsel dönüşüme girecek bir apartman olmasın 1 sene sonra hadi çık gülüm demesinler canım.
  • thesmirne  (30.07.18 21:37:35)
moda

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (30.07.18 22:39:45)
Beylerbeyi'ne gel.
Valla en güzel semt bizimki bence :)

Ama şu sıra kiralık güzel ev yok maalesef,
  • michael_knight  (31.07.18 11:23:14)