[]

tinder plus/gold verilen paraya değer mi?

türkiye sınırları haricinde soruyorum. değer mi? arasındaki fark ne? ikisinde de sanırım farklı ülkede gösterebiliyoruz kendimizi değil mi?
 
tinder denilen app sistemi o kadar güzel kurmuş ki, senin bilgilerin, yaş grubun, medeni haline (evet doğru duydunuz) göre farklı bir fiyatlaması var. yani senin bu bilgilerini bilmeden sana değip değmeyeceğini kimse söyleyemez.

tinder türkiye'de iş yapmaz. ben girişimcilik sektörü kökenli bir adam olarak bu app ilk çıktığında inceledim ve notunu verdim yıllar yıllar önce. yurt dışında ise çalışır. ülkeye göre. wikipedia'dan bak, ülkede kadın nüfusu daha yoğunlukta ise tinder o ülkede çalışır.
  • thesmirne  (30.07.18 21:33:24) 
kesinlikle değiyor. tr hariç her heryer.


  • charlotte blanc  (02.08.18 16:14:56) 
turkiye'nin cogunlugu muhafazakar zihniyette bir ulke. bu yuzden bu uygulama boyle ulkelerde ego tatmini disinda pek ise yaramaz.


  • BlackRock  (02.08.18 16:34:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.