[]

beykoz'da ders çalışmak için 3.dalga cafe

var mı böyle bir cafe? priz ve/veya internet olursa süper olur.
3. dalga cafe olmadı uzun süre oturunca sıkıntı çıkarmayacak bir mekan da olur.

edit: göksu, anadoluhisarı, kanlıca, çubuklu, çiğdem, paşabahçe, merkez olabilir.

 
Beykoz un neresi ?


  • karsinin aksisi  (30.07.18 00:07:28) 
medipol'ün kütüphanesi boştur şimdi. bi dene istersen girişte güvenliklerden rica et alırlar belki.


  • rahat ya  (30.07.18 01:40:52) 
yalıköyde Beykoz Pier diye bir cafe vardı. ilk açıldığında çok güzeldi ama şimdi biraz tırt sanırım. en son nargile vardı. el değiştirmiş, nargile kalkmış olabilir. bi bakın.

olmadı yalıköy çay bahçesi olabilir. ya da paşabahçe iskeledeki çay bahçesi, suhulet değil de, oyun parkı tarafında olan. her gün inerim istisnasız, güzel bir yer.
  • lesmiserables  (30.07.18 10:56:30 ~ 10:57:10) 
rüzgarlıbahçe starbucks üst katı hem açık hem öğle ve akşam arası boş olur. orta katı da kütüphane gibi sessizdir.


  • eindaclub  (30.07.18 12:22:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.