[]

200cc scooter ile sağlıklı en uzun mesafe?

Merhabalar,

Şidmi SYM'nin Symphony ST200i diye bir modelini alıyorum. Bu scooter ile konforum çok bozulmadan, tek kişi&çift kişi en fazla ne kadar gidebilirim? Ne kadar sürelerle ara vermem gerekir?

Bir de önde cam ve arkada 28 litrelik bir topcase olacak. Bu hızı kaç kmh etkileyebilir?

Özellikle kendi benzer araçlarıyla bunları yaşamış insanlar da yazarsa çok sevinirim :)

Güzel günler herkese :)

 
250 cc piaggio x9 250 ile iki kisi, canta ile istanbuldan bodruma gitmistim.

Hemen hemen 100 km bir duruyordum ben. Yaz aylari olmasi nedeniyle su kaybi ve sicakligim bunaltmasi durmama neden oluyordu.

Gideceginiz yere ulasmak icin bir zaman sart yoksa ise keyfini cikararak gitmelisiniz.

Hizim ort 85-95 arasiydi
  • kaiserr76  (29.07.18 17:45:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.