Age Of Empires 2 hakkında bir soru

Ben şimdi 7 ai oyuncu ile haritada maç yapmayı seviyorum..Ama 6 AI yakın olanlar önce birbiri ile savaşıyorlar, kalan bana saldırıyor..Ben 6'sı aralarında savaşmasın dost olsun, hepsi bana saldırsın istiyorum, ayarlarda var mı bu seçenek?

oynadığım ayarlar: funkyimg.com

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama sanki karşı tarafı birbirleriyle ally durumuna getirebiliyorsun. Bir nevi müttefik oluyorlar. Oyuna başlamadan önce yapılan bir ayardı hatırladığım kadarıyla.

  • clones  (29.07.18 14:48:15)
Oyunu kurduğun yerde Team ayarı var, onların hepsini aynı team e kendini başka bir team e ayarlayacaksin

  • vhs kaseti  (29.07.18 14:54:19)
team olayindan ayni takimda yap hepsini. en sag karede 1 yap ally olmasini istedigin takimleri.

  • bedbed  (29.07.18 14:54:34)
Çok zor olur ama :D

  • Cursed Chico  (29.07.18 16:54:11)
herkes team demiş ama kimse lock teams dememiş
prntscr.com

  • basond  (29.07.18 21:39:05)