[]

İlişkiye ara vermek

İncir çekirdeiğini doldurmayacak sebeplerden sevdiği halde ayrılık yaşayan ve belli bir süre sonra tekrar kavuşan veya kavuşamayan insanların hikayelerini dinlemeye ihtiyacım var. O sürenin ne kadar olduğunu da bilmek istiyorum. Paylaşır mısınız?
 
Ara isteyen kadinsa, o süre diye bir sey olduunu sanmiyorum reis


 • her giriste sifresini unutan adam  (28.07.18 20:49:22) 
Ara verelim olayina girersen bence o ilişki zor toparlanir.

En iyisi doğal yollar ile, nasil mi? Tek basina veya arkadasinla tatile falan gideceksin 10 gun, mecbur gorusemiceksin.

Normalde deli gibi ozlemen lazim eğer bu surecte ufak bir gelisme olmazsa bilemiyorum.
 • imelih  (28.07.18 21:07:48) 
ara vermeyin. isterseniz birbiriniz yiyin, dövüşün, kavga edin(şiddet içereninden bahsetmiyorum), paylaşamadığınız her neyse paylaşmaya çalışın ama ara vermeyin. ara vermenin sonu genelde ayrılığa çıkar ve genelde bir taraf çok daha acılı bir ayrılık olur bu. bir taraf diğer taraf olmadan da gayet güzel yapabildiğini fark eder ve bununla birlikte karşıdaki insanı büyük bir sürüncemede bırakır "düşünüyorum, ne hissediyorum bilmiyorum, karar veremiyorum" ayağına. insan olanın yapacağı şey değil.


 • playing star again  (28.07.18 21:12:32) 
Bana ara verelim, hislerimizi dinyelim dedi. Ben de, salak, sandım ki bir sure görüşmeyip değerimizi anlayalım ve birbirimizi ozleyelim.

Değilmiş. Ayrılmışız. Bitmiş. Böyle çok mutluymuş.

En son telefon numaramı falan silip sosyal medya hesaplarında da takipcilerden çıkardı.

Bir aydır harap haldeyim. @playing star a katılıyorum, tam olarak böyle oldu bizde de.

Ara vermek diye bir olay yok. Kadınların erkekleri kandırıp, ilişkiden usulce kacmak için söyledikleri bir yalan. Bu karar alındıysa tekrar bir araya gelmek, imkansiz değilse de, çok zor. Kısaca nasip.
 • biseysorcaktim  (28.07.18 21:42:17) 
Niyete bağlı tamamen. Sevgilinin nasıl duygular içinde olduğunu veya karakterini bilemeyiz. Belki ara verelim ayrılalım demek de olabilir ya da seni özlemesi biraz düşüncelerini toparlaması da olabilir. Ben iyi niyetimden2. şıkkı işaretliyorum. Gelişmeleri aktarırsan sevinirim.


 • lata  (28.07.18 22:06:12) 
biri size böyle bir teklifle gelirse anında siktir edin yolunuza bakın.


 • tughan  (28.07.18 22:09:15) 
O sebepler genelde incir cekirdegini dolduruyordur, o yuzden sure sonsuza gidiyor hep.


 • yaraticinick  (28.07.18 23:24:43 ~ 23:24:59) 
uzuuun süredir aynı bokun içindeyim, çok yorucu ve iğrenç bir şey. hiç öyle güzel hikayeler duyma gereksinimi hissetmeyin, 10 yıl yaşlandım ben skdfkfkf


 • nice tnetennba  (28.07.18 23:29:29) 
Geçmiş olsun. Bir şekilde kendine gel toparlan önüne bak.
Ara diye bir şey yok.

 • kisa  (28.07.18 23:36:50) 
Ara verelim fikrini atan taraf benim öyle bi sıkıntı var.


 • roket adam  (30.07.18 17:38:54) 
ara vermek bitirmek için yol yapmaktır. ara vermek diye bir şey yok aslında. direk bitirilse daha iyi.


 • Neill  (01.08.18 19:49:47) 
Ara vermeye delfina’nın enteysindeki gibi bakıyorum.
eksisozluk.com
Zamanında bir haftalık ara vermişliğim var benimde, bir haftadan sonra 7 yıl daha devam etti.
 • aychovsky  (01.08.18 19:53:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.