[]

mıknatıslı telefon tutacakları sağlam mı?

araçta telefon tutacağı olarak mıknatıslı olanlardan kullanan var mı? hani telefonu kılıfa koyuyorsunuz arkasında metal bir parça mı ne var. sonra o tutacağa mıknatısla yapıştırıyorsunuz falan. yolda zıplamada falan düşmüyor mu? nasıldır? alınır mı?

şundan:

i.ebayimg.com

 
şundan var bende: www.hepsiburada.com yeterince sağlam. rutin sürüşteki sarsıntılardan etkilenmiyo ama kaza falan yapsan fırlar gider muhtemelen (telefon iphone 8 plus). şu şekilde 4 tane magnet çıktı içinden: www.google.com.tr arkalarında bant var istersen telefona yapıştırıyorsun (www.google.com.tr ) istersen de yapıştırmadan kılıfa koyarak (www.google.com.tr ) kullanıyorsun.


  • nrmnm  (28.07.18 13:40:08 ~ 13:45:57) 
iPhone 7plus ı tutmadı bizde.


  • giovanne  (28.07.18 13:43:03) 
aldigin urunun kalitesine gore degisir. kaliteli miknatisi olandan alirsan tutar. dandiginden alirsan tutmaz. ipad bile tasiyanlari var yani sen dusun


  • crucio  (28.07.18 13:46:30) 
Spingen inkini kullanıyorum, çok rahat taşır. Kendime + 3 kişiye daha almıştım, herkes çok memnun


  • kisa  (28.07.18 13:50:01) 
Spingen kuel h12 benim kullandığım


  • kisa  (28.07.18 13:52:47) 
benim telefonun pili sabit, telefon tarafındaki mıknatısı sabitlemeden şeffaf kılıf içine koydum. gayet sağlam.

araca takılan kısmı havalandırma ızgarasına sıkıştırılanlardan rahatlıkla alabilirsin. vantuzlu yapıştırıcılılar bir süre sonra çöp olur.

6-7 yıldır yılda bir kere bunlardan alırdım, mıknatılslı olanlar 2,5 yıl oldu hiçbir sorun yok. markalı birşey falan da değil aldığım.
  • tolginho  (28.07.18 13:53:38 ~ 13:54:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.