[]

instagram Eller Serbest

Merhaba. Bazı sayfalar hikaye videosu atarken (örneğin müzik yaparken) vb durumlarda uzun videolar paylaşabiliyorlar. 15 saniyelik periyot yine oluyor fakat hikayeler arasındaki geçişler sırıtmıyor hiç. Bunu eller serbest özelliğiyle yaptıklarını tahmin ediyordum bu zamana kadar fakat şimdi kendim çekip aynısını yapmak isteyince gördüm ki benim eller serbest özelliğinde de 15 saniye kotası var. Millet bu uzun videoları tek tek keserek uğraşmıyordur eminim; o halde bunun kolay yolu nedir?
 
Normal video ile cekip basini sonunu kesip koyuyorlardir


  • fasulyek  (27.07.18 14:11:12) 
aynen bro. video çekiyorlar ve sonra onları tek tek kesiyorlar. uğraşmak diye bir şey yok. edit video diyorsun sonunu başını kesiyorsun 15 saniye olacak şekilde.


  • thesmirne  (30.07.18 21:42:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.