Boğaziçi Hisarüstü kampüs civarı hakkında soru

Selamlar. Boğaziçi Üni Hisarüstü Kampüsü’nün dibinde bir yerde çalışıyorum. İşim gereği çok geç saatlerde çıkıyorum. Ev de biraz uzak. Muhitte kiralar pahalı. Lüks beklentim de yok. Öğrenci arkadaşlar ne kadar kira veriyorsunuz? Önerilebilecek semt-sokak gibi yerler var mıdır? (Mesela Bebek tarafına indikçe fiyatlar astronomik) 2500TL’den aralığı açarak ev bulmak mümkün sanırım. Daha ideal bir senaryo var mı?

hisarüstü 2+1'ler falan 2200lerde geziyor evler çok kötü, uçaksavar, bebek yolu, etiler civarı pahalı. bebek pahalı. hisarüstünden zincirlikuyuya kadar öyle.

kampüse yakın çalışıyorsan levent metrosuna bağlı bir yerleri düşünebilirsin. levent avm arkaları ucuz evler iyi sayılabilir. 4 levent yine daha da ucuz ve evler ortalama.
  • dedim dedim de kime dedim  (27.07.18 00:02:25)