patronunuz (müdür seviyesi) ne kadar alıyordur ?

bu müdürler ne kadar alıyor hep merak ederim... 5-10-15-50 atış serbest.
sektör belirtebilirseniz sevinirim.

Olmaz öyle. Adı Osman olanlar ne kadar alıyor demek gibi bir şey. Müdür var müdür var. Altında 1 adam olan müdür biliyorum ben. Ya da başka departmanın uzmanından 200 TL fazla alan müdür.

  • kisa  (26.07.18 21:59:31)
abicim, finans müdürü, pazarlama müdürü, operasyon müdürü, insan kaynakları müdürü, bilgi işlem müdürü vs gibi kurumsal firmalardaki müdürler işte :)

  • the junior jr  (26.07.18 22:01:26)
Adam diyor ki senin ustun - patronun ne kadar aliyordur. Kendi sektorunu belirt parayi soyle. Benim yoneticim 25-30 bin aliyordur. Yazilim sektoru

  • bedbed  (26.07.18 22:16:13)
15 aliyodur bizimki

  • imnotsureabout  (26.07.18 22:17:18)
20 civari

  • cedex  (26.07.18 22:18:58)
Peki sallamadan bir kaç tane söyleyeyim.
22000 it müdürü
25000 ık müdürü
20000 in biraz. Üzeri (emin değilim) satış. Müdürü.
Bunun yanında, 8 bin alan pazarlama müdürü de biliyorum.

Pozisyon adı hiç önemli bir şey değil. Onu demek istiyorum. Maaş vermemek için sözde müdür yapılan insanlar var.
Arkadaşımdan örnek vereyim. Çocuğu müdür yapacaklardı maaştan 800 TL fark edecekti, 800 TL için o strese girmem dedi müdür olmadı.
Sorunun belli bir amacı varsa ona göre gidelim, ama. "lan mıdır dediğin adam. Kim bilir kaç para alıyor" diye akşam geyiği ise o ayrı :)
Müdür olmayan bir arkadaşım net 11000 usd alıyor :)
Müdür bir arkadaşım 9000 tl alıyor.
Başka bir müdür arkadaşımın ise. Maaşını tahmin bile edemiyorum :)
  • kisa  (26.07.18 22:20:34)
Ha ek yapayım, sadece maaşa bakmamak. Lazim. Bonuslar + yan haklar da. Önemli. Araba benzin ogsden tut bunların üzerine kira yardımı tatil yardımı vs diye de gider.

  • kisa  (26.07.18 22:22:10)
Son ek, başlığa şimdi. Dikkat ettim valla, kendi müdürümü buna katmadım. Daha genel bir tablo çizdim.

  • kisa  (26.07.18 22:23:38)
şu an müdür yardımcısıyım finans sektöründe bir bankada. benim patron 15 net civarı alıyor. genel olarak sektör ve departman gibi unsurlardan çıkarım yaparak piyasayı ölçmekti amacım.
sektör : finans
departman : krediler
tahmin : xxx
bunun gibi bir şeydi sordugum.
  • the junior jr  (26.07.18 22:32:53)
4. Sınıf Emniyet müdürü arkadaşım 1200 euro civarı bir para alıyordu o günün kuruyla. Şimdi düşmüştür o da.

Bizim bakım onarımın müdürü var burda vergiden önce 4100 euro alıyor. Vergisi çok yüksek ama, işçiden biraz halliceye geliyor. İşçiler %33, bu adam geliri yüksek diye %50 civarı vergi veriyor.
  • bos gezenin bos ustasi  (26.07.18 23:08:37)
20000 alıyordur
Hukuk müşaviri

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (26.07.18 23:43:26)
Benim şefim benden 500 lira düşük alıyor. Ancak müdürümüz doktorası olduğu için ve 13 senelik çalışan olduğu için 15000 civarı lira alıyor. Gıda fabrikasında çalışıyorum.

  • ismira007  (27.07.18 05:53:37)
Benim müdürüm de 12-15 bin gibi bir şey alıyordur.

Sektör kozmetik, departman it. Onun üzerinde bir müdür daha var bu arada, direkt it müdürü değil bizimki.
  • chicha  (27.07.18 08:24:56)