Başarılı sahne

Merhaba,

Yetenekli bulduğunuz bir aktörün başarılı olduğunu düşündüğünüz bir film/dizi sahnesini paylaşır mısınız?

Teşekkürler

www.youtube.com

Edward Norton, Primal Fear, son sahnesi.
  • rahip janick  (26.07.18 13:55:35)
Aklıma ilk bu geldi başka gelirse eklerim:
Cennetin rengi
m.youtube.com

The shining
youtu.be
  • Amaranta ursula  (26.07.18 13:55:36 ~ 14:16:13)
  • mutekebbir  (26.07.18 13:58:33)
sinemadan, oyunculuktan pek anlamam lakin captain phillips'teki şu sahnede tom hanks oyunculuğun kitabını yazmış resmen. ne kadar yetenekli bir aktör olduğunu cümle alem zaten biliyor ama bu sahnedeki şok ifadesi falan inanılmaz iyi, rol yaptığına inanasım gelmiyor,

www.youtube.com

onun dışında christoph waltz'un şu sahnesine yarılıyorum, hem 50 tane dili konuşması hem de mimikleri, tepkileri falan muazzam iyi. özellikle "dağa tırmandığın için mi oldu bu?" dedikten sonra gülmesi,

www.youtube.com
  • der meister  (26.07.18 14:02:48 ~ 14:03:58)
scient of a woman - al pacino
www.youtube.com
4. dakikadan sonrası

rahip janick +1
primal fear'ın son sahnesinde gerildiğim kadar hiç bi filmde gerilmemişimdir.
  • elorelia  (26.07.18 14:07:44)
müsait olsam da buraya onlarca video bıraksam.
bulması en basitleri koyayım müsait oldukça.

herkesin "oha evet" diyeceği sahne, söylendi sanmıştım, püh yazıklar olsun size.
www.youtube.com
beybi feysin elini kesmesine rağmen devam etmesi bahse değer.
www.youtube.com
bu uzun biraz ama bağlantılı şekilde çok iyi
www.youtube.com
bu dizide böyle birden fazla sahne var ama ilk bunu bulabildim, kadına bayılıyorum zaten
www.youtube.com
adamın surat ifadesi yetiyor
www.youtube.com
bu da efsane
www.youtube.com
hasta abimiz fletcher
www.youtube.com
  • Bruce  (26.07.18 14:13:59 ~ 14:35:11)
  • isvicre rakisi  (26.07.18 14:31:39)
En beğendiğim aktör Sir Michael Caine. Bütün filmlerindeki oyunculuğunu beğenmişimdir ama şu az bilinen filmindeki performansı beni beni almıştır.

(bkz: )www.youtube.com
  • old possum  (26.07.18 14:49:38)
Türk dizi tarihinin en iyi sahnelerinden biridir net! Efsane;
www.youtube.com

Edit : 1-2 sahne daha paylaşayım;

Bir insan nasıl böyle oynar aklım almıyor..

8:40 dan sonra www.youtube.com

www.youtube.com

1:20 Ali diye bağırışı.. www.youtube.com
  • allahkitapwesli  (26.07.18 19:22:15 ~ 19:52:59)
Javier Bardem, No Country For Old Men, yazı tura sahnesi. efsane.

www.youtube.com
  • rockdriller  (27.07.18 13:37:58)