[]

Tatil için öneri Olympos-Kaş-Göcek gibi ?

Böyle denizi güzel,kendi sakin ve en önemlisi biraz ucuz bir otel pansiyona sahip ilçe,tatil beldesi arıyorum ;( yani yukarda söylediğim yerlere giderken para harcamıyorum senelerdir akraba sebebiyle. Fakat bu bayram bir denişiklik yapmak istiyorum bayramda. Örneğin Datça’yı da görmek istiyorum ama ucuz yollu bir pansiyon bulamadım. Sizin önerileriniz var mı ?
 
adrasan'a güzel diyorlar. bi araştırın bence


  • demirr  (26.07.18 12:56:14) 
Kamp yerlerini araştırabilirsin. Decathlon’da çok güzel çadırlar var ya da kamp alanları da çadır sağlıyor bazıları.


  • ghaash  (26.07.18 13:22:54) 
(bkz: finike)


  • AlsterWasser  (26.07.18 13:42:50) 
Bayramda ucuz bir yer bulmak imkansiza yakin.


  • kuehles blondes  (26.07.18 14:05:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.