[]

ortak hesap bloke

bankada ortak hesabımız olan biri vardı. banka bu kişinin üzerindeki hacizlerden ilgili hesaba bloke koymuş.

benim alakam yok bu olaylarla. bu benim başıma ne tür olay açar ya da açar mı ?

bu hesabı kapamanın bir yolu yok mu bir de ? yani en azından hesabı ona devretmenin ?

 
Ortak hesapta para var sanırım,haciz geldiğine göre.

Para olduğu için o kişiyle birlikte banka şubesine başvurmanız lazım.

Benim arkadaşımla ek hesabım vardı.Sonra bozustuk. Ben de kapattırdım şubeye gidip arkadaşa ulaşmadan. Görevlide eğer hesapta bir kuruş bile para olsaydı tek başınıza kapatamazdınız dedi.
  • ırene adler  (25.07.18 23:01:17 ~ 23:03:07) 
yok hocam para yoktu. bakiye 0 dı, bloke konmuş eksi 46.000 tl olmuş hesap.


  • oscar  (25.07.18 23:26:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.