[]

Gs Üni Hazırlık

Selam,

Nasıl sizce? Kaliteli mi hazırlığı? 1 senede akademik Fransızcayı öğrenmek mümkün oluyor mu cidden?


 
sıfır temelle çok zor. hiçbir dil, o ülkede yaşamadan bir senede öğrenilmez, hele ki akademik olarak çok daha zor.

ama gs'nin fransızca eğitiminin gerçekten üst düzey olduğunu duymuştum.
  • avianthem  (25.07.18 19:12:03) 
sıfır fransızcayla giden arkadaşım hazırlığı bitirdikten iki sene sonra b2 fransızca belgesiyle erasmus'a gitti. hazırlıkta öğrendiğinin üstüne okulda da bol bol pratik yapacağını düşünürsek evet.

ben fransızca hazırlık okusam, okuduğum süre boyunca çalışır para biriktirir sonra da yazın fransa'da gönüllü bir iş yapardım iki ay boyunca. workaway vs. gibi sitelere girip bakabilirsin gönüllü işler için.
  • reavelyn  (25.07.18 19:23:15) 
GSÜ'de okuyup fransızca unutan var diyorlar dil eğitiminin kalitesini belirtmek adına.


  • apdulera  (25.07.18 19:46:04) 
sıfır temelle giden arkadaşım ilk senesinde yapamadı, ikinci senesinde özel ders alarak geçebildi. eğitim açısından kötü olduğunu söylüyordu.


  • biravekahve  (25.07.18 19:54:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.