mail adresime başka nerelerden girilmiş öğrenebilir miyiz?

hotmail uzantılı mail adresim var ve neredeyse 20 yıldır kullanıyorum. işle ilgili (avukatlık) 15 yıllık tüm mailler burada tutuluyor. Bu arada bir çok çalışan girdi çıktı büromuza ve şifre halen herkesin bildiği şifre. son zamanlarda bu mailllerin okunduğuna dair kuvvetli şüphelerim var. bunu öğrenmenin bir yolu var mıdır?
Bu arada şifreyi bir türlü değiştiremiyorum, eski kullanılmayan bir maille bağlantılamışım ve bilmiyorum onun şifresini.

- Login to your account.
- Go to your Account setting page.
- Now from the menu bar, click on “Security”.
- Finally, you can check your Login History.

kontrol eder misiniz? menü değişmiş olabilir.
  • teknikekip  (25.07.18 15:39:32)
go.microsoft.com

bu adresle hotmail hesabınıza giriş yaparsanız son 1 aydaki girişleri ip adresi olarak görebilirsiniz.
  • kaosu  (25.07.18 15:39:41)