Akıl veren insanlarla başetme metotlarınız var mı?

Gerçekten tiksiniyorum bunlardan. Hani şu tipler yaşın gelmiş evlenmemişsin diyelim. Ne duruyorsun daha bul birini diyen tipler. Azarla demeyin, azarlanmayacak bir konumda.

sen cok mu mutlusun diye sor. kesin deildir. zira mutlu olan insan baskalarinin murvetini dert etmez. iste bunlar hep can sikintisi. renksiz hayatin urunu.

  • mayeskuel  (24.07.18 23:25:58)
Sen de akıl ver ters köşe yap. Afallasinlar.

  • dafaisss  (24.07.18 23:34:25)
Ustalik gerektiren kafaya takmama sanatini okuyabilirsiniz. Genel olarak sklememek uzerine guzel bi kitap

  • cal oyna seyrine bak  (24.07.18 23:34:49)
En mantıklısı aceminin taktik. Ama her duruma uygulanmıyor tabi.

  • pastörizesüt  (24.07.18 23:44:51)
Yav he he tarzında aptal bir sırıtmayla dikkate alıyormuş gibi yapıyorum.

  • şubatsonrası  (25.07.18 00:04:03)
dinliyomus gibi yap ama o an orda olma, haftalik planini falan yap kafanda. ben son 5 senedir deniyorum, 100% calisiyor.

  • superfluid  (25.07.18 00:15:24)
yurtdışına göçmenlik başvurusunda bulunacağım de konuyu değiştir arkadaşım hiç mi sohbet değiştirecek kontran yok?

  • foxtrot  (25.07.18 00:18:20)
ayrilacaksam neden evleniyorum diyorum. cevap gelmiyor.

  • orpheus  (25.07.18 01:25:06)
Bana da çok diyorlar. "bende bul birisini bana evleneyim." diyorum götüm götüm kaçıyor. Bizim milletimiz böyle boş boş konuşur ama kimse elini taşın altına koymak istemez.

  • komando kani var bende  (25.07.18 10:05:17)
Azarlanamayacak konumda derken teyze, hala gibi yakın akraba mı? Ben artık çok kısa tutuyorum muhabbeti 59sn. konuşup konu uzamadan kapatıyorum. İş konusunda akıl veren oluyor, C planın olsun D planın olsun diyenler var, sanki plan yapacak ortam varmış gibi.

  • geçerkenugradım  (25.07.18 10:12:59 ~ 10:13:28)
superfluid + 1
Dışarıdan gülerken içeriden günlük ya da haftalık planlar yapmak, hiç olmadı “Batman mi yener, Superman mi” gibi iç polemiklere girmek ya da kafadan sevilen bir şarkıyı çalmak işe yarıyor.

  • aychovsky  (25.07.18 10:29:35)