Instagram'da sürekli tesadüfen çekilmiş gibi fotoğrafları olan insanlar?

Merak ettiğim bunlar ünlü olmayan normal insanlar, özel fotoğrafçıları yok ama bütün fotoğrafları sanki tek işi bu kişinin doğal hallerini habersiz fotoğraflamak olan bir insanın elinden çıkmış gibi nasıl oluyor?

Beni çek deyip doğal hayatta pozu/rolü mu veriyorlar, en absürdü bu insanların uyurken fotoğrafları oluyor, bu da mı numara?

hepsi, her şey bir illüzyon. instagram kültürü.

buyrun --->www.youtube.com

(bkz: haberim yokmuş gibi çek kanka)
  • AlsterWasser  (24.07.18 18:34:53 ~ 18:42:56)
yanindaki arkadaslarina cektiriyorlar, sonra arakadaslari poz veriyor onlar cekiyor vs vs

  • hot potato  (24.07.18 18:42:58)
Kuzenlerin bu tip insanlara örnek olabilir, koyacakları bir fotoğraf için 150-200 civarı fotoğraf çekiyordum :D
Bir dönem böyle sürdü ve sonunda ehhyyyeter yaptım artık çekmiyorum, bu tipler bir yerde fotoğraf çekilmek için istediği pozu vermek için imkanı dahilinde 100lerce km yol da gidebiliyor mesela, ne için? bir poz için :D

Evet birileri çekiyor, çeken kişi aklı başında birisiyse, karşılığında para almıyorsa sonunda o kişi ile o ilişkiyi keser ama.
  • atom karincanin torunu  (24.07.18 19:11:08)
Ben foroğraflamayı çok severim. Arkadaşlarla bir şey yaparken onlar farkında olmadan doğal hallerini çekiyorum ben mesela. Sonra beğenirse paylaşıyor. Böyle gerçek anlamda "haberim yokmuş" fotoğrafları da var yani :)

  • m e b  (24.07.18 19:26:59)
daha geçen vapurda bir kadının ''haberim yokmuş gibi fotoğrafımı çeker misiniz'' dedi ve elime telefonunu tutuşturdu.

  • neverlose  (24.07.18 19:42:08)