askerde saç kestirmeme çakallığı (ciddi)

dostlar selam.

bedelli sporum. yani olacağım. yıllarca canım gibi baktığım, duygusal bağ kurduğum saçlarımdan 21 günlük kısa bir askerlik süreci için kopmak, kestirmek istemiyorum.

kafayı peruk ile kaplayıp, protez saç vs. ile buna çözüm bulmak söz konusu olur mu dersiniz? yani ben bu uzun saçları (omuz hizası) nasıl gizleyebilirim. mümkünü var mı? varsa nedir?

not: şaka değil, ciddiyim. kendimi psikolojik olarak hazırlamaya başlamadan önce eğer bir yöntem varsa direkt bu şekilde çözmek istiyorum.

şimdiden çok teşekkürler.

Adamlar bedellileri öttüreceğiz diye video çekiyorlar sen uzun saçlarımı nasıl saklarım diye soruyorsun, acilen bu düşüncelerden kurtuldun, böyle bir şey mümkün değil.

  • angelus  (23.07.18 23:42:39)
devleti kandırmak büyük suç. hiç riske girme.

  • mayeskuel  (23.07.18 23:43:20)
maalesef. o saçlar kısalacak :(

  • caletti  (23.07.18 23:44:49)
hocam derdini seveyim be. böyle bir şeyin imkanı var mı ? atın bu düşünceleri kafanızdan. 21 gün ne derlerse onu yapın askerde, yoksa bu kafayla 21 gün de bitmez.

  • Neill  (23.07.18 23:57:05)
Bedelide olsa askersin aslan parçası :)

  • all girls dream  (24.07.18 00:05:44)
Yaşlı amca maskeleri oluyor onun yüz kısmını kes tak kafaya, hem direkt torun seversin..

  • redeath  (24.07.18 07:06:58)
ciddi ciddi şunu sorabilen insanları ben olsam 21 günlüğüne bile askere almam.

  • elorelia  (24.07.18 09:01:49)
vah yavrum :/ 21 gün için kendini psikolojik olarak hazırlayacaksın, bir de duygusal bağ kurduğun saçlarının derdine düşeceksin.

yapman gereken şey gerçek dünyaya dönüp prenses psikolojisini terk etmek. başka bir şeye ihtiyacın olmayacak.
  • zgrydn  (24.07.18 09:14:58)
Kökü sende nasılsa. Twitter'da gündem oluşturmaya calis, senin gibi çok vardır ^^ şahsi olarak yapabileceğim bir şey yok.

  • dafaisss  (24.07.18 09:18:55)
milletimizin değerleri ne hallere düştü ...

  • Harnold  (24.07.18 10:47:22)
sac sevgisini anlayabiliyorum da gerek yok boyle islere.

  • baldur2  (24.07.18 11:14:23)
tabiki mümkün değil. bir de ciddi ciddi soruyor.

  • cursor  (24.07.18 11:18:51)
sabah sabah ne güldüm. o saçlar kesilecek başka yolu yok, aksi halde maymuna döndürürler seni o 21 gün 21 sene gibi gelir. hiç kasma direk otur berber koltuğuna. bir de duygusal bağ kurdum diyor, ne yedirip ne içiriyorlar size nasıl büyütüyorlar bu yeni nesli anlamıyorum valla.

  • zikardo  (24.07.18 11:24:34)
türban tak. dini inancım de.
belki yerler? :)

  • herhaltibiliyoring  (24.07.18 13:00:34)