[]

Dinlerken mutlu ve enerjik olduğunuz şarkılar?

Merhaba

Uzun zamandan sonra spora başladım. Telefonumdaki şarkılardan spor playlisti yaptım ama fark ettim ki pek de mutlu eden şarkım yokmuş. Eldekilerle mini bir liste hazirladim duyuruya da ekledim. Bunlar gibi dinlerken mutlu olup enerji dolduğunuz şarkılar önerebilir misiniz bana? Kendi spor playlistinizden de olur ya da aklınıza bu doğrultuda gelen şarkıları yazabilir misiniz?

eksiup.com
eksiup.com

Direkt link olsa şükela olur çünkü hemen indireceğim.

Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

 
  • i had dreams  (23.07.18 21:26:31) 
Internetsiz ve telefonun zor cektigi bir yerde oldugumdan simdilik bir tane katkim olsun m.youtube.com


  • yuzır  (23.07.18 21:43:06) 
Mariah carey ft izzet altınmeşe - oy dügümeli


  • [GODDARD]  (23.07.18 22:21:12) 
Son bir haftadir su: open.spotify.com


  • lamira  (24.07.18 14:35:26) 
Queen - I want to break free

Coldplay - Adventure of a lifetime

not: iş bilgisayarından yutub'a giremiyorum :)
  • silah taciri  (24.07.18 14:41:59) 
www.youtube.com

kimbilir kaç senedir kendini hatırlatıp durduk yere mutlu ediyor.
  • evde liyakat kalmamis  (24.07.18 14:51:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.