[]

Hangi Tütünü Tercih Ediyorsunuz?

Paketli tütünlerden hangilerini, neden tercih ediyorsunuz?

Ayriyeten açık tütün kullanan arkadaşlar, siz ne tür tütünler tellendiriyorsunuz? Satıcıya nasıl güveniyorsunuz?


 
george karelias lacivert paket. lacivert yoksa turuncu. tadına alıştım, bir de 25 gr olduğu için. diğerleri hep 50 gr. az içen biriysen paket bitene kadar tütün kupkuru oluyor.


  • sir gawain  (23.07.18 15:21:46 ~ 15:24:38) 
george karelias şu an piyasada en çok tercih edilen tütün. ben turuncu tercih ederdim.


  • kablelvuku  (23.07.18 15:43:23) 
kesinlikle american spirit. hem bozulmasın diye ekstradan nemlendirmiyorlar, hem tad versin diye aroma eklemiyorlar, ek olarak koruyucu maddeler de yok içerisinde, tamamen organik, doğal bir tadı var ve çok başarılı. orjinaline denk gelirseniz kaçırmayın. bulamazsam veya paketten şüphelenmişsem sarı drum alıyorum.


  • givemesomesubstance  (23.07.18 16:03:32) 
İki yil karelias light ictim. Simdi drum sari iciyorum. Degisiklik olsun diye degistirdim. Daha bi aromali drum.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (23.07.18 16:25:10) 
yıllardır severek sarı drum içiyorum.


  • ben demistim zaten  (23.07.18 20:44:21) 
Pueblo, sarı renkli olanı. Bilen, seven ve yakın tat/sertlikte tütün tavsiye edebilecek varsa dm den bekliyorum.


  • materyalist imam  (26.07.18 16:39:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.