eve internet baglatamama

Yeni eve taşındık. Ev eski ama daha önce internet cekilmemis gibi görünüyor. Superonline fiberle görüştüm eve gelip baktilar. Ama wc den giris yapılacak. Wc pencere kirilacak , tavandaki kartonpiyer kirilacak ve wc den koridora delik delinecek koridordanda salona duvar delinecek. Bende vaz gectim yaptiramadim.

Kablonet onerdiler tavandan direk cekiliyor galiba tamda bilmiyorum. Ama alt ust sokaklarda var bizim sokakda yok. Aradim birsey yapamayiz dediler

Kırıp dokmeden baglatabilecegim ve hız kota fiyat cinsinden uzmeyecek. Ne oneririrsiniz. Her türlü onreiye acigim.

Telefondan yaziyorum kusura bakmayin.

türk telekom altyapısı yok muymuş? apartmanınızda oturan komşularınız ne kullanıyor?

  • oekuklu  (22.07.18 18:56:31)
apartmanda kullanan birileri varsa baglanti var demektir.

kirma dokme isi de elektrikcinin maharetiyle ilgili. bizim binada bazi dairelerinkini dis kapinin ustune delik acip cikarmislar. benim getirdigim usta hic kirip dokmeden ta giristen odaya kadar icerden cekti kabloyu (pril surup kabloyu kaydirdi vs.)
  • brkylmz  (22.07.18 19:19:28)
Ttnet altyapisi var ama wc nin baktığı apartman boşluğundan cekmisler. Diger apartmanlarda oyle cekmis. Ama saglam tadilat gerekiyor gibi geldi. Adam cagirsam yine ayni adam gelir buyuk ihtimal. Sizin dediginiz gibi sabunla filan kaydiriyim filan yok direk kirayim dokuyum. 5dk da baglar giderim derdinde. Kirilan yer ne olacak bu evde oturan var mi? Dusunmuyor anlayacaginiz.

  • bnmzz  (22.07.18 19:53:03)
Turktelekom'u aradınız mı? Biz de yeni binaya taşındık internet altyapısı yok, Turktelekoma başvurdum geçen gün aradılar, 2 3 sürebilir dediler, belediyeden izin filan alcaklarmış

  • lorne malvo  (22.07.18 21:14:25)