amerika vizesi

iki red yemem bir daha hiç onaylanmayacağım anlamınamı geliyor? neden ısrarla gelmek istiyorsun diye sorma ihtimalleri nedir. Bu gibi kurnaz soruları nasıl atlatabiliriz?

butun basvurular birbirinden bagimsiz degerlendiriliyor. 5 kez red yesen bile 6.da kabul alabilirsin, 5 kere kabul alsan bile 6. da red yiyebilirsin. defalarca red yiyen, amerikaya gittiginde kacak calistigi icin yakalanip sinir disi edilen, ama tekrar basvurdugunda kabul alan tanidiklarim var.

ikinci soruya gelirsek kurnaz soru yok. gercekten neden gitmek istiyorsan onu soylemen senin icin en iyisi, en ufak bir sekilde yalan soyledigini yada kurnazlik yapmaya calsitigini farkederlerse o zmn red yersin. en son gittigimde yandaki adam daha once hic mahkemede ceza aldin mi sorusuna hhayir dedi, gorevli de 20 yil once bilmem nerde birseyden dolayi ceza almissin, daha sonra ceza affedilmis neden soylemedin dedi ve reddi basti. daha onceki basvurumda da new york'a "gezme" amacli giden bir ogretmene "senin pennsylvania'ya gidecegini biliyorum, neden gizliyorsun" diye red basan gordum.
  • crucio  (22.07.18 14:14:21)