[]

Zeki Alasya - Metin Akpınar Filmi Arıyorum

Merhaba. Bu ikilinin çok güzel bir filmi vardı. Yanlış hatırlamıyorsam Metin Akpınar bir sahnesinde çatıda saklanan birisine doğum yaptırıyordu ve bebek doğduğunda düşüp bayılıyordu. Saklanan bayan yurtdışına çıktı diye biliniyordu çevresince sanırım ama bu son detaydan tam emin değilim. Neydi acaba bu filmin adı??
 
zeki alasya değil de kemal sunal, halit akçatepe falan vardı diye hatırlıyorum o filmde.

oh olsun veya yalancı yarim. bu ikisinden biri olması lazım ama bakamadım şimdi.
  • nrmnm  (21.07.18 20:03:32 ~ 20:06:21) 
oh olsun evet tarık akan ve hale soygazi filmi filmde sadece metin akpınar oynuyordu sanırım zeki alasya yoktu


  • limoncello  (21.07.18 21:05:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.