[]

Kıbrısta No Limit Holdem Oynamak Hakkında bir kaç soru

Merhabalar

5-6 senedir online olarak holdem oynayan birisiydim. Ama hiç kendimi canlı olarak bir masada deneyemedim.

Kıbrıs'ta oynamak istiyorum ama hiç gazinoların kurallarını bilmiyorum. Büyük bir para ile değil, mesela 1000 liralık bir parayla oturmak istiyorum bir masaya.

Ama masadan kalkma kuralları nedir mesela gazinolarda? Kazanıyorken masadan kalkmana izin veriyorlar mı?

 
ayni duygularla 4-5 sene once gitmistim. baktigim masadakilerin hepsi birbirini taniyor, muhabbet sohbet almis yurumustu. o masadan canli cikmana imkan yok. bi de adamin biri 200 dolar bahsis verince kurpiyer kiza, fiti fiti uzaklastim ordan :)


  • brkylmz  (21.07.18 16:04:12 ~ 16:05:13) 
Masaya 1000 lirayla, yani 180 euro ile oturacaksın. En dandik masada min bet 5 euro. Harcarlar adamı o parayla. Ya en baştan çok şanslı olmalısın ya da kasan sağlam olmalı.


  • Delay Fuze  (21.07.18 16:12:34) 
Masadan da istediğin zaman kalkarsın. Sorun olmaz.


  • Delay Fuze  (21.07.18 16:13:24) 
Zararda oldugun müddetçe istedigin zaman kalkarsın, kardaysan muhtemelen 3 seans (3x30dk) oturman gerekebilir. Her seansta krupiyer değişir ordan anlayabilirsin. Fakat oyun oynamak zorunda değilsin, kara geçtikten sonra bırak çiplerini masada kalk gez dolaş kimse sana neden oturmuyorsun oynamıyorsun diyemez. Ya da otur fold fold sürekli kağıt at.. zaten zaman su gibi akıp geçiyor.

Son olarak 5-6 yıldır online da olsa NLH oynayan biri bütün bunları zaten biliyor olmalı.. bol şans..
  • ligussaraa  (21.07.18 18:53:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.