[]

Şu ev için ne düşünürsünüz?

Merhabalar

İş yerim şekerpınarda. Evora'da şu ev için ne düşünürsünüz? Bıktım yoldan resmen.

www.sahibinden.com

Bahçe katların ne gibi bir devavantajları vardır genelde? Böcek fln gelir mi acaba?

 
Bu ev özelinde konuşamam siteyi bilmiyorum ama genel olarak bahçe katı dezavantajları:

1- Gürültü. Çocuk sesi bitmiyor.
2- Yukardan kafana atılacak olan şeyler. Bilmem kaç binlik evde oturuyorum deme, düşüncesiz insanlar her yerde. Oturduğum sitede bahçe katındaki insanlar izmarit toplamaktan bezmişler.
3- Soğuk, ara kat dairelere göre daha zor ısınıyor.

Böcek olma ihtimali var ama bu tip siteler düzenli olarak ilaçlanıyor genelde, olmadı sineklik taktırırsın.
  • 10032007  (21.07.18 13:08:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.