Superonline Taahhüt Bitişi Hk.

Arkadaşlar merhaba. Bizim ilk üç ayı bedava 24 aylık taahhüt bu ay bitiyor. Aynı paket yokmuş başka bir paketle devam edelim dedik, bu gezici temsilcileri var ya onlarla görüştük. Bu ay değil üç ay sonra biteceğini o ara konuşmamız gerektiğini söylediler. Bu üç ay bedavayı da ödetmek dertleri sanırım. Biz bunu ödemek zorunda mıyız, 24 aylık süreç bu ay doluyor sonuçta. Ne yapalım? Benzer bir durumla karşılaşan var mıdır?

3 ay bedava tarifeleri genelde 3+24 ay taahhütlü oluyor.
Sözleşmenizi kontrol edin.

  • cakabo  (21.07.18 10:33:35)
Tez zamanda çıkın ayrılın nasıl yapıyorsunuz bilmem ama sizin gibi bana da 2 ay 100 lira ödettiler,iptal için fax yolluyorum okunaksız diyorlar,mail yolluyorum gelmedi diyorlar,bu kadar namussuz firma daha yok,netspeede geçtim taahhütsüz kafam öyle rahat ki 50 tl sınırsız adil kullanım kotasız

  • dadas9  (21.07.18 14:05:39)
@dadas valla ben de ondan çekiniyorum bir iki yerde daha okudum çünkü.

@cakabo, hat annemin üstüne sözleşmeye baktım kampanya ile alakalı hiçbir şey yazmıyor.Standart şablon sözleşme var o kadar.
  • uzunbacakli edward  (21.07.18 15:05:15)