DGS Sınavı

Merhaba,

Yarın DGS sınavına gireceğim. Uzun zamandır bu tür sınavlara girmemiştim. Aracımla giderim, telefonumu falan araçta bırakırım diye hesaplıyordum. Bir arkadaşım, anahtar saat cüzdan bozuk para vs. bile almadıklarını söyledi. Doğru mu bu acaba? Bu ve buna benzer sınava gidecek olanlar illa yanlarında birisi mi olmak zorunda?

okulun kantini emanetçi olarak alıyor eşyaları. tabii belli bir ücret karşılığı. 5 tl falan herhalde.

  • dont eat me  (21.07.18 00:03:55)
Bu seferde yakalanırsak kopya falan çekeceğim zannederler :)

  • Carlito Brigante  (21.07.18 00:05:08)
Anahtarı ayakkabının içine koy bişey olmaz ben de öyle girdim. Hatta ilk başta cebime koydum almadı sonra ayakkabımın içine koyup girdim. Ve çıkışta gösterip almadın da noldu lan girdim işte diye de taştaş geçtim. İş güzarlık başka bişiy değil

  • fasko  (21.07.18 01:01:44)
ösym sınavlarının tamamında durum aynı, yanına etiketi sökülmüş su dışında hiçbir şey alamıyorsun. yalnız olanlar için ayakkabı içi ya da emanetçi yöntemleri mevcut.

@fasko, çok çarpıcı bir eylem olmuş gerçekten bravo. polis de sınav bitince eve gidip ağlayarak neden başta almadım anahtarla diye kendini sorgulamıştır bu hareketten sonra. adamlara "sınavın kuralları bunlar bunlar, siz de bu kuralların güvenliğini sağlayacaksınız" deniyor, ne eksik ne fazla. yoksa içeri tankla girmişsin, içeride kopya çekmişsin falan adamların umrunda bile değil. bir işe yaraması için o kuralı koyanlara tepki göstereceksiniz.
  • nrmnm  (21.07.18 07:20:05 ~ 07:24:42)
Herkese teşekkür ediyorum. Ayakkabıya koymaya gerek kalmadı. Kapıdaki görevli abiye teslim ettim, çıkışta aldım.

  • Carlito Brigante  (21.07.18 17:15:09)