[]

AliExpress, kargom ne olmuş anlamadım

TR4200 TR, Out for Delivery
2018-07-18 17:17
TRISTB TR, Arrived at customs
2018-07-17 18:59
TRISTE TR, Departed from Local Distribution Center
2018-07-17 15:20
IST.UPIM TR, Arrived at destination facility

 
dağıtıma çıkmış sanırım, out for delivery o anlama geliyor. ama yurt dışından gelen kargolar için başka anlamı varsa ya da aliexpress jargonunda başka bir anlam ifade ediyorsa bilmem hiç kullanmadım :)


  • fahrenheit456  (20.07.18 15:08:18) 
toplama merkezine gelmiş, gümrükten geçmiş ve dağıtıma çıkmış. Pazartesi ulaşması gerekir diye tahmin ediyorum.


  • teknikekip  (20.07.18 15:08:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.