Sokak kedisi / Apartman dairesi

Merhabalar,

Bizim bina önünde 1 tane çok sevimli bir kedi var bina sakinleri komşular falan yemek süt su falan veriyorlar, kedi ara ara kapıyı açık görürse (kapının açık kalması imkansız otomatik kapansın diye bir alet var bence komşular içeri sokuyor tam bilmiyorum orasını) binaya giriyor.

Dün binaya girdiğimde bir çiş kokusu gibi bir şey vardı, öbür akşamda kediyi binanın içinde görünce dışarı çıkarttım, sonra üzüldüm :( o çiş kokusunu kedi mi yapmıştır?

Siz olsanız ne yapardınız? kediyi bina dışına alır mıydınız? ne yapmalı?

havalar sıcak binanın içinde durması için bir sebep yok. tahminen o yapmıştır çünkü binanın içinde çişini yapabileceği başka bir şey yok.

  • sizofren06  (20.07.18 10:43:17)
Apartmanın kapısının önüne süt falan koy kaba. Komşular da içeri alacaksa dairenin içine alsın ya da kedicik dışarıda kalsın, apartmana almak kadar manasız bir hareket yok.

  • fırt  (20.07.18 11:51:27)