Bu vakitten sonra Playstation alınır mı?

2019'da yenisi çıkacak muhabbeti dönüyordu en son. tv zaten 4k olmadığı için Pro almayacağım. PS4 almak için geç mi kaldık bekleyeyim mi biraz daha?

Ben 2020 diye okumuştum bir yerde. Hatta Pro'nun çıkışı nedeniyle ötelendi falan diye hatırlıyorum.

Arada güzel indirimler oluyor. En baba oyunları 50 liraya falan alabiliyorsun (Battlefield 1, GTA 5, F1 2017 vs.) Bence alınır. Zaten cihazın fiyatı 1200 lira falan.
  • himmet dayi  (19.07.18 14:36:49)
Aynı sorular ile ben de 2 ay önce uğraştım. PS4 alim 500 GB 2 kollu 20 ay garantili 900 liraya aldım. İyi ki de almışım. Bu süre zarfında tekrardan gow iii remastered, Uncharted collection, Uncharted 4, beyond two souls, god of war 4 gibi harika exclusive oyunları bitirdim. Şu ara gta v ve last of Us oynuyorum. Kesinlikle pişman etmez ayrıca yeni konsol da 2020 den önce gelmez.

  • kaledekiyalnizlik  (19.07.18 14:37:42)
@himmet dayi 1200'e yok ki ama ben 1900 tl civarılarında gördüm en düşük.

  • hononu  (19.07.18 14:38:27)
Psn kardeşlik ile zaten oyunları alıp satıp ya da takaslayıp bedavaya getirirsin çoğu zaman. Koleksiyoner falan değilsen tabi.

  • kaledekiyalnizlik  (19.07.18 14:38:41)
Alınır. Kafadan en az 2 veya 3 senesi var yeni neslin. Ayrıca yeni nesil çıkar çıkmaz hemen ölmez bu nesil. Bir süre daha yeni oyunlar çıkmaya devam eder. O yüzden alın derim. Ben de Xbox one aldım geçen hafta. Pişman olmadım.

Yalnız sıfıra para gömmeyin bence, sizin dediğiniz 1900 lira sıfır fiyatı. Hiç gerek yok. Temiz, garantili bir ikinci el kovalayın. Üste kalan paraya oyun alırsınız.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (19.07.18 14:57:06)
oha fiyatı amma artmış. ben birkaç ay önce Migros'tan tam 1.000 liraya almıştım. Şu an en ucuz 1.700...

Sonra ehonomimiz çoh eyi...

edit: 1.680'e buldum: urun.n11.com
  • himmet dayi  (19.07.18 15:39:08 ~ 15:44:05)
@himmet dayi bunun fiyatı ithalatçı garantili olduğu için düşük sanırım. çok iyi almışssın gerçekten. 500gb mı? 500 gb acaba kapasite konusunda sıkıntı çıkarıyor mu?

  • hononu  (19.07.18 15:46:07)
Ben migrostan aldım. Eurasia garantiliydi galiba emin değilim.

500 GB aslında sorun. 5-6 oyundan fazlasını yükleyemiyorsun ama 2TB bir taşınabilir disk alıp USB'den takarsan 2.5 GB oluyor bir anda. O kadar da dert değil yani.
  • himmet dayi  (19.07.18 16:29:40)