Sevgilinin Gecmisi

Sevgilinizin geçmişte bircok kısa süreli iliskisi olduğunu ogrendiniz. aynı gün içinde birden fazla kişiyle birlikte olmus, o kadar çok kişiyle yani. Ve siz bunu ogrendiniz, çok ciddi yaklasiyordunuz ilişkiye o ana kadar, sevgilinizin de siz birlikteyken baskasiyla olmadigina eminsiniz, sizi sevdiğine de. Ne yaparsınız?

Edit: hem erkekler hem de kadınlar açısından soruyorum.

Edit 2: Takdir edersiniz ki aynı gün içerisinde birden fazla kişiyle birlikte olmak (seks) oldukça mümmkün.

Edit 3: Cinsiyet de belirtirseniz sevinirim arkadaşlar.

'aynı gün içinde birden fazla kişiyle birlikte olmus'

Performansını takdir eder, başarılarının devamını dilerim. Sonra koşarak uzaklaşırım.
  • idexo  (18.07.18 22:35:04)
Hangi sinif ehliyet gerekiyor ona bakarim. Jajajajaja. Huehuehue.

Saka saka.

Ben severim ya. Saglikli olsun da gerisi onemli degil.
  • lamira  (18.07.18 22:35:47)
Kadinsa kac, erkekse aferin.

Imza:
comar
  • Traveller  (18.07.18 22:37:26)
Bu bir test olabilir.

  • neymis  (18.07.18 22:43:32)
@neymis ne testi?

  • Darkwing Duck  (18.07.18 22:46:20)
bunları nasıl öğrendin? kendisi anlattıysa bakayım ne yapacak diye anlatmış olabilir.

ben bunları bilmek istemezdim, öğrenebileceğim muhabbete girmezdim. bir şekilde öğrendim diyelim güveniyorsam devam ederdim.
  • şubatsonrası  (18.07.18 22:54:36)
adam ya da kadın bana karşı nasılsa ona göre hareket ederim.
libidosunun yüksek olduğunu ve cinsel konularda zaafları olabileceğini kafama not ederim.
sonra da ilişkime bakarım.

ilişkilerde bunların konuşulması gereksiz, ama bir şekilde gündeme geldiyse de olgun karşılamak lazım.
hayatında kimse yokken ne yaptıysa yapmış, kime ne bundan?
  • blatta hiberna  (18.07.18 22:55:43 ~ 22:56:18)
canım istiyorsa takılırım sadece bir süre, asla ciddi düşünmem ve beklenti içine girmem.

  • tabirimekruh  (18.07.18 23:31:25)
bunlari ogrenmek gereksiz. yok yere iliskiden ve sevdigi kisiden sogutur insani, luzum yok boyle seyler konusmaya. en bastan bunlari ogrenebilecegim bir duruma girmezdim. velev ki ogrendim, o zaman gecmisi onu ilgilendirir diye dusunup kendi yoluma bakardim. ama zaman zaman bu durumlar kafami kurcalamazdi da diyemem. yine de boyle seylerde duygusalligi bir kenara birakirsak aslinda en onemli sey herhangi bir hastalik kapma ihtimali. malum hpv erkekler icin onemsiz ama kadinlar icin olumcul sonuclari olabiliyor. kimle napti'dan cok bunlar kafami kurcalardi sanirim.

  • in vino veritas  (18.07.18 23:32:26)
Siz oturup bunları mı konuşuyorsunuz?

  • clever  (19.07.18 00:00:08)
Olmaz. Sağlıklı bir hareket olarak görmüyorum, ben yapsam da görmem. Onunla konuşup endişelerimi belirtirim muhtemelen de ayrilik kararı alirim.

  • biravekahve  (19.07.18 00:15:36)
Seks yapar ve olay mahallinden uzaklasirim, zira gunde birkac farkli kisiyle seks yalan birinin hayat amaci baska bisey olamaz.

  • bruceandwayne  (19.07.18 01:22:33)
kadın yada erkek olması farketmez. STD affetmez.

  • false pretension  (19.07.18 01:35:00 ~ 01:35:15)
@Şubat'ın dediği gibi kendisi anlattıysa bakayım ne yapacak diye anlatmış olabilir.
Bir kere mide bulandı mı sacede elini tuttum bile dese rüyanda orgylere karışmış görürsün.

  • neymis  (19.07.18 06:40:08)
Bu olayların ne zaman olduğuna ve nasıl öğrendiğime ya da söylediğğine bakar. Zamanında hızlı bir seks hayatı varsa onu sorun etmem ama daha geçen gün olmuş olaysa “Hmmm” derim. Ötesinde daha ilişkinin ilk günü “Ben böyleyim” diyorsa, “Tamamdır, mesajı aldım ben” derim ama bir süre sonra bir şekilde karşıma çıktıysa da “Öyle de bir dönemi varmış” diyebilirim.

  • aychovsky  (19.07.18 07:32:51)
Ne fark eder? geçmiş geçmiştir. tecrübe iyidir. sağlık açısından boku yemediyse gayet oluru var.

  • lcha  (19.07.18 09:03:18)
aynı gün içinde birden fazla kişiyle birlikte olmak bu birlikteliklerin sadece seks amaçlı olduğunu düşündürtür öncelikle, yoksa iş aldatmaya girer. sadece seks amaçlı olmasını tercih ederim, eğer öyleyse sorun etmem(std hariç tabii). ama işin içinde aldatmak varsa, ikisinden biriyle "gönül ilişkisi" yaşıyorken bunu yaptıysa güvenim kırılır ve ciddi bakışım sorgulanabilir hale gelir. dinlemeden direkt yargıya varmam ama kişilikle ilgili önemli bir belirteç bence.

  • Bruce  (19.07.18 09:21:55 ~ 09:30:34)
aychovsky+1
bruce+1

gol yemek istemiyorsan kaleye geçmeyeceksin. bu tarz soruların cevaplarını kaldırabilecek durumda değilsen sormayacaksın.
  • Phoebe  (19.07.18 10:08:29)
dissendium +1

  • twelfth  (19.07.18 10:52:47)
Ne zaman nasıl öğrendim bunları?
aychovsky +1

Bir de adamın (erkek olduğunu varsayıyorum) ziyadesiyle seks düşkünü olduğunu düşünürüm. Benim libidom onunla başa çıkabilecek mi? Adam durulmuş mudur? Bunu yüksek libidodan mı ayrangönüllülükten mi yapıyor bunlara bağlı.
Eğer sözkonusu kişi kadınsa midesiz olduğunu düşünürdüm.

Ben kadınım.
  • SiyamkedisiZorro  (19.07.18 11:05:33)
Cinsel birliktelik yaşadıysam hemen STD testleri yaptırırdım, 3 ay sonra testleri tekrarlardım. Henüz birliktelik yaşamadıysam asla yaşamam ve kensine de gerekli testleri yaptırmasını söyler hayırlı işler dilerim.

Aynı günde birden fazla ilişki yaşayacak kişilerin bulunduğu ortamlar STD'nin en yaygın olduğu ortamlardır.
  • John Bloor  (19.07.18 13:13:27)
ben öyle bir insan olmadığım için aramızda bir şeylerin olması güç. bugün olmasa da yarın sonuç belli.

  • Apocalypse  (20.07.18 14:42:47)
Lamira +1.
Aynı haltları ben de yediğim için gül gibi geçiniriz <3

Beni aşağısı kesmez zaten :3
  • yirmisantim  (22.07.18 04:01:54)