[]

ksk-kemalpaşa

selam,

karşıyakadan kemalpaşaya en kestirmeden nasıl gidiliyor. kendi aracım yok.
tam adres şöyle:

Kırovası Mevkii P.K. 10 TR – 35730 Kemalpaşa – İZMİR / TÜRKİYE (Mopak Kağıt Fabrikası)

teşekkürler.

 
Kemalpaşa OSB'de mi? Mopak'ın yerini bilmiyorum ama Karşıyaka'dan Bornova'ya gidip Bornova'dan dolmuşa binerek Kemalpaşa'ya ulaşabilirsin. Metronun oradan ve Ege Üniversitesinin önünden geçiyor dolmuş. Tahmin ettiğim yerdeyse (osb) Ulucak dolmuşuna binmelisin, şoföre söylersen en yakın yerde indirir ama biraz yürümen gerekir. Alternatif olarak otogara gidip otogardan da aynı dolmuşa binebilirsin.
Google maps'ten baktım adresi bulamadı ama Mopak diye arayınca OSB çıktı.

  • pati  (18.07.18 17:43:37) 
İzban + Metro + Evka 3: 765 numaralı otobüsle "Mopak Meslek Lisesi" durağında inersin. Durak ile arasında 1 km yol var.


  • teknikekip  (18.07.18 17:46:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.