Booking.com a üye olmadan rezervasyon yapılabiliyor mu ?

Üye olmakla olmamak arasında ne fark var indirimler filan hariç.
Vize başvurusunu etkiler mi ?

üye olmadan da yanılmıyorsam yapamıyorsun. çünkü sana özel sade bir profil oluşturmak zorunda. yüzde 10 indirimi zaten üye olan herkese veriyor. sonrası uzun süreli kullanıcılar, rezervasyon sayısı vs gibi faktörlere bağlı. zamanla genius olırdan yüzde 10 daha fazla indirim veriyor. vize başvurusu söz konusu ise zaten üye olmadan tezervasyon yapma hakkın varsa dahi sen üye olarak yap, daha doğru olur.

  • everythingok  (18.07.18 03:14:17)
Üye olmadan da rezervasyon yapabiliyorsun. Vize için bir şey değiştirmez diye düşünüyorum, sonuç olarak aynı rezervasyonu yapıyorsun.

Ben üyelik üzerinden yapıyorum, böylece takibi daha kolay oluyor. Telefondan uygulamayla tüm rezervasyonları görüyorsun mesela. Bir de genius indirimlerini vs. kullanabiliyorsun.

Üye olmadan rezervasyon yaparsan sana rezervasyon kodu ve bir pin kodu veriyorlar. BUnunla beraber rezervasyon detaylarına ulaşıp istediğinde değişiklikleri yapabiliyorsun.
  • burfak  (18.07.18 13:25:49)