Göbeğe streç sarmak ve bölgesel zayıflama

Şimdi şöyle bişey varmış vicks i göbeğe sürüyormuşuz sonra komple göbeği strecle sarıyormuşuz böylece o bölgede yag yakimi hızlanıyormuş ve bolgesel zayıflama gerceklesiyormus doğru mu ? Yapan var mı acaba? Bana biraz saçma demiyim ama uydurma bişey gibi geldi...

Aynen doğru bir bilgi. Sıcaklığın etkisiyle yağlar termojenik etkiye maruz kalıp yağ asitlerine ayrılarak mitokondriye taşınıp krebs döngüsüyle ATP sentezine katılıyorlar.

  • angelus  (17.07.18 21:46:47)
nesi saçma bunun abicim? angelus açıklamış işte bilimsel olarak. devam...

  • Delay Fuze  (17.07.18 21:52:06)
işe yarasa çok daha popüler bir uygulama olurdu.

  • pitjantjatjara  (17.07.18 22:06:04)
Bizim bir komsu bunu denemek icin gece tek koluna Vicks surup yatmisti, simdi bir kolu incecik digerinde kollar patlican :(

  • crown  (17.07.18 22:06:14)
bunlarla uğraşılacağına akşam 1 saat yürüyüş yapılsa kesin sonuçalınır

  • iwillsee  (18.07.18 13:55:08)
eda taşpınar sürekli güneşlendiği ve terlediği için incecik. angelus açıklamış sebebini. ben ikna oldum.

  • hasmetizm 2046  (18.07.18 13:59:50)
Hahaha böyle bir şey olabilir mi? İnanmayınız.

  • peggy  (18.07.18 14:13:32)
bu aptallıklarla uğraşmaman için sana özet geçiyorum:

bölgesel yağ yakımı diye bir şşey yok. kolunla dambıl kaldırırsın bütün gün, gider baldırlarındaki yağlar erir.
50000 tane mekik çekersin günde, gider yanaklarındaki yağlar erir.

vücudun, metabolizman ilk nereden vermek istiyorsa ordan verir. bölgesel zayıflama aptallıklarıyla vaktini harcama. yağ yakıcı aktiviteler yap.
  • tchuck  (18.07.18 14:17:00)
Şimdi şöyle bir gerçek var... hergun akşamları yaklaşık 8 kilometre yürüyorum bunun son 1-1.5 kilometresini koşuyorum. Tişörte bakıyorum sırt ve biraz göğüs bölgesi ter içindeyken göbek çevresinde zerre ter izi yok dolayısıyla bu bölgede terleme az belli oluyor...bunu artırabilirsem faydası çok olacak göbeğin erimesi için...

  • tociess  (18.07.18 15:00:39)
Ben küçükken mahallede çocuklar yapardı bunu. Vicks olmayan versiyonunu ama. Yani efsane o zamanlardan beri yaşıyor demek ki. Yaşım 31 bu arada :) Yukarıda da denmiş. İşe yarasa kimsede göbek kalmazdı.

  • a man who walks alone  (19.07.18 05:40:43)
zamanında bunlardan giyip yürüyüşe çıkan amcalar, teyzeler görmüşlüğüm var.

saunaesofmanii.files.wordpress.com
  • killerbee  (19.07.18 06:00:27)