Sigorta girişim ne zaman gözükür?

İşe başlayalı dört gün oluyor ve internette 4a hizmet dökümünde işe girdiğim gözükmüyor. sisteme geç mi düşüyor? yoksa sigortam başlamadı mı

ise basladigin ilk gun sigortanin baslamis olmasi lazim. duzgun sirketler normalde sen ise baslamadan basvurunu yaparlar ve ilk gunden itibaren primini oderler. sisteme ne kadar gec dusuyor onu bilmiyorum ama sirkete sor benim sigorta noldu diye

  • crucio  (17.07.18 01:39:55)
sigortan yapılmıştır. ay sonunda görürsün dökümünü. prim günlük hesaplanır ama o her günün sonunda o günün primi şeklinde gözükmez. ay sonunda ödemeleri yapılır. sorun orada biraz.

  • nawar  (17.07.18 01:43:58)
ayın 23 den sonra fln gözüüyor. aynı gün gözükmüyor

  • oscar  (17.07.18 01:44:31)
Maşallah herkes fikir sahibi. Hizmet dökümüne çalışman takip eden ayın 23’ünden sonra görünür. Sgk’nın Uygulaması 1 ay geriden gelir.

  • kumulatifvergimatrahi  (17.07.18 07:37:03)
Ağustos 23unden sonra görebilirsin e devletten

  • elorelia  (17.07.18 09:55:20)
bu ayın değil, sonraki ayın 23ünden sonra gözükür, eloria +1

  • benaslinda  (17.07.18 10:09:39)
en dogrusu su; temmuz girisleri agustos 1-23 arasinda muhasebe birimi ne zaman sgk tahakkuku tamamlarsa o zaman gorunur...

  • kamyonsans  (17.07.18 10:23:52)
bi sakin hocam ya
ay sonu goreceksin
her ay sirketler bildirim yapar
ondan sonra gorursun
  • kingcyrax  (17.07.18 10:29:31)