[]

aktarmalı amerika uçuşu

6:20 atatürk kalkış

8:20 frankfurt varış

10:00 frankfurt kalkış

10:40 londra varış

13:40 londra kalkış

bu kombinasyonda frankfurt londra 1 saat 40 dk kalıyor. kaçırma ihtimali nedir

kendinden bağlantılı uçuşlar

 
Sizin kaçırma ihtimaliniz yok. Havayolu firmasının rötar durumlarından dolayı kaçırma durumu olabilir ancak, onun da sorumlusu söz konusu firmadır. Sizin mağduriyetinizi karşılarlar.


  • Arthur Dayne  (15.07.18 22:48:35) 
Frankfurt çok büyük bir havaalanı. Çoğu zaman iki dış hatlar uçuş için bile otobüsle geçiş yapmanız gerekiyor terminaller arası. Ayrıca kalabalık bir havaalanı bunu da göz önünde bulundurun. Hangi terminaller olduğuna bakın bence net karar verebilmek için.


  • lantel  (16.07.18 01:48:25) 
Kendinden bağlantılı anahtar kelime zaten. Aynı havayolu, birlikte alınan biletler... Sen değil havayolu firması düşünsün. Onun sorumlulugunda.


  • elorelia  (16.07.18 07:04:56) 
Onların sorumluluğunda evet, bunu anladık.
Ancak sorulan kaçırırsam ne olur değil ki.
Kaçırma ihtimali nedir diyor.

Uçağı kaçırırsan ertesi güne kadar havaalanında 24 saat beklemen gerekebilir.
Nasıl olsa onlar karşılıyor diye kafan rahat olmuyor yani.
Uçak rötar yapmazsa sorun olmadan yetişirsin.
30+ dk rötar durumunda terminale girer girmez koşmaya başla ve Londra uçağının kapısına ulaşana kadar durma. 2 ay önce başıma geldi, koşturduğum için yakaladım.
  • cakabo  (16.07.18 11:27:25) 
cakabo + 1


  • oscar  (16.07.18 14:13:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.