[]

futbol

bir futbolcu dikkatimi çekti araştırmaya başladım. hukuk öğrencisiymiş ve futbola lise 3. sınıfta başlamış. şu an beşiktaşa transfer olmuş sanırım. çok geç değil mi? üstelik beşiktaşa transfer olacak kadar ilerlemiş. 17 yaşında birçok futbolcu profesyonel oluyor o yaşta biri futbola başlayıp nasıl beşiktaşa transfer olacak kadar ilerleyebiliyor?

röportaj'da diyor lise 3'te başladığını

www.goal.com

 
  • Delay Fuze  (15.07.18 20:02:38) 
çok ilginç değil mi bu durum? o yaşlara kadar doğru düzgün belki spor bile yapmayan biri oldukça iyi br takımda oynuyor. listedekilerin hepsi süper lig'te.


  • nick bulamadim  (15.07.18 20:34:43) 
Öncesinde spor geçmişleri illa ki vardır bence.


  • Delay Fuze  (15.07.18 20:52:00) 
Çok genç yaşlar bunlar. Fiziğin iyiyse ve zeka varsa sıkı idmanlarla bu yeterliliği sağlamak imkansız değil.


  • Delay Fuze  (15.07.18 20:53:31) 
17-20 yaşında profesyonel lisans çıkartılabilir ama daha önce ayağına top değmemiş birinin süper lig'te oynayabilmesi mümkün mü? sonuçta diğerleri o yaşa kadar tecrübe kazanıyor, kondisyon eksikliği var vs.


  • nick bulamadim  (15.07.18 21:07:14) 
Kondisyon dediğim gibi o yaşlarda kolay kapatılabilir bi eksik. Ona bakarsan çocukluktan beri oynuyo ama futbolcu olamıyo %99,9'u. Yetenekle ilgili


  • Delay Fuze  (15.07.18 21:22:25) 
yetenek varsa ve fark edilirsen çok normal. jamie vardy'nin hayat hikayesine baksan yeter.


  • guzel gunler gorecegiz  (15.07.18 21:59:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.