ikeadan kanepe almak

selam duyuru halki,

ikeadan gidip kanepe aldık diyelim, onu da arabada taşınabilecek boyuta getirmiş oluyorlar mı?

nasıl götüreceğim ki ben koca kanepeyi? kendi nakliye hizmetleri hem pahalı hem de o an alıp götürmek istiyorum, kartal mağazası özelinde oralarda nakliyeci var mı alınca ayarlayıp götürtebileceğim?

kanepeler genelde parçalanmıyor. çevreden nakliyeci ayarlayın ucuza halledersiniz. nakliyeci ile pazarlığı unutmayın.

  • iddaaci  (14.07.18 19:49:26)
Kanepeler de parçalanıyor ikeananın olayı bu. Biz 4 metrelik l koltuğu bile bi parça hariç sığdırmıştık.

  • kullanıcıadımbuolsun  (14.07.18 23:16:50)
google'a yazınca direkt çıkıor ikea nakliyecileri. ben her seferinde öyle alıyorum.
bu sayede nakliye yapılamayan fırsat köşesi ürünlerini de dolduruyorum

  • tchuck  (14.07.18 23:18:35)
ikeadan aldigin hersey, parcalanmis olarak kolilerin icinde oluyor. istersen 7 kisilik kose takimi al. o da kolilerin icinde parca parca olacak. doblo tarzi bi araba ile tasiyabilirsin herseyi. ikeadan araba kiralayip, kendin tasiyabilirsin. daha sonra da arabayi ikea'ya geri getiriyorsun, fiyatlari da cok uygundu. tr'de var mi bu hizmetleri bilmiyorum ama

  • crucio  (14.07.18 23:50:04)