[]

Bisiklet tavsiyesi

10 yaşında boy 1.50cm ve kilo 58 kg erkek çocuk için. Bisiklet sürebiliyor ama acemi sayılır. Yani geçen yaz dört tekerden iki tekere geçti.

Güzel bir şey istiyoruz, birkaç sene kullansın severek. Kendisi büyükşehir bebesi. Parkta, piknikte falan kullanacak.

Kaliteli ama çok pahalı olmayan ne tavsiye edersiniz? Ümit falan mı?

 
26 jant bir dağ bisikleti olabilir. sağlam bisiklet alırsanız aluminyum gövdeli falan bisiklete bişey olmaz ama kendisi ileride değiştirmek isteyebilir(27 jant şehir bisikletleri, yol bisikletleri gibi)

ümit markasını hiç sevmem.

türkiyede güzel markalardan kron var salcano var.(türk malı)

bütçe ne kadar bilmiyorum, onu da yazarsanız iyi olur, ümit mümit bunlar adilikte nirvanaya ulaşmış markalar, sağa yatarsın direksiyonu kırıl eder.
  • killerbee  (14.07.18 01:04:10 ~ 01:09:10) 
maşallahı varmış arkadaşın, 1.50 çocuk 26 jant sürer gibi geldi bana da. güzel salcano kron sedona yörelerinden bişey alın bence. kadro boyu ufak olsun biraz, o sebeple çeşit olan düzgün bi bisikletçiye gitmenizi tavsiye ederim.


  • yuto  (14.07.18 02:55:00) 
Yerinizde olsam yol bisikletine alıştırırım, yaş çok müsait.


  • Tears of Devil  (14.07.18 11:41:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.