[]

macbook şarj kablosu (megsafe) tamir önerileri ve heat shrink tube?

macbook air şarj kablosu hafif hasar gördü (şunun gibi: cdn.instructables.com ). beyaz izolasyon bandı ile sıkıca yapıştırmıştım 6-7 ay önce, iyiydi aslında ama yaz gelince sıcaklardan sanırım gevşedi saldı kendini bant. şu videodaki: www.youtube.com olay kafama yattı fakat bu heat shrink tube'u aliexpress, banggood vs. dışında bulamadım. ısıyla küçülen boru falan diye arattım olmadı, türkçe bir ismi var mı bunun? nalburlarda vs. ya da ne bileyim istanbulda doğubankta falan bulunabilecek bir şey midir??

işinize yarayan başka çözüm önerileri varsa onları da alırım. teşekürler!


 
www.hepsiburada.com

makaron kablo diye geçiyor
  • votkayla erigi calistiran arnavut  (13.07.18 16:14:43) 
makaron veya ısıyla daralan makaron diye de aratabilirsiniz, perpa'da ve karaköy'de bolca bulunur.


  • gkhncnzdgn  (13.07.18 17:01:28 ~ 17:01:47) 
Elektrikçilerde var.


  • Mcfly  (13.07.18 18:47:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.