Karşıyaka'dan İzmir Ekonomi'ye nasıl gidilir?

merhaba,

izmir ekonomi'deki bir etkinlik için izmir'e geliyorum, karşıyaka'da arkadaşımda kalacağım. sanırım kendisinin evi karşıyaka feribota yakın. haftaiçi sabah erken saatte en hızlı nasıl giderim? karşıyaka -> konak vapur yapıp otobüse binerim diye düşünüyordum, ancak hangi otobüslere binmeliyim bilmiyorum. izmir'de bazı otobüs güzergahları değişmiş diye biliyorum

bostanlı'dan üçkuyular feribota git, ordan da birisine sor. en kestirme yol bu olur. karşıyakadan üçkuyulara kalkıyor mu bilmiyorum.

  • hayati cozemeyen adam  (13.07.18 02:33:57)
Fahrettin Altay'dan 735'e ya da ilçe dolmuşlarına bineceksiniz.

  • captainimsi  (13.07.18 02:12:45)
Fahrettin altaydan 169 şu an bu otobüsün adı değişti ama 969 oldu sanırım

  • westblack  (13.07.18 09:30:58)
Feribot ile Konak'a geçin.
Konak'tan Balçova yönüne giden otobüsler (480 - 669 - 950 - 969 ile) EKONOMİ durağında inersiniz. Tam önü.

  • teknikekip  (13.07.18 09:39:59)