[]

Modern toplum eleştirisi ve insan doğasına ilişkin tespit içeren filmler?

Merhaba

Konu itibariyle modern toplum eleştirisi, insan doğası, toplumsal cinsiyet rolleri üzerine eleştiri ve tespitlerin olduğu kaliteli filmler önerebilir misiniz?

Bu çerçevede izleyip beğendiğim aklıma ilk gelen filmler:

Force majeure
The square
Cries and whispers
Happy end
I am Daniel Blake
Dogville
Novaya zemlya
Kynodontas
Bad boy bubby
Mar adentro
La guerre du feu
Loveless

Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

 
God Bless America


  • harvey  (12.07.18 12:48:55) 
  • tepedeki psychedelic adam  (12.07.18 12:49:01) 
Circle (2015)
www.imdb.com

  • buzbebek  (12.07.18 12:54:28) 
Perfetti Sconosciuti
G.I Jane

  • iwasbornonamountainside  (12.07.18 13:08:27) 
loveless'ı sevdiysen zvyagintsev'den daha iyisini verelim: leviathan
ayrıca captain fantastic +1

  • Bruce  (12.07.18 14:23:40) 
Mother!

Din ve insan doğası üzerindeki etkileri, ataerkil toplum eleştirisi mevcut filmde. Bir Aronofsky yapımı, başarılı bir film. Tavsiye edilir.
  • principlei  (12.07.18 14:33:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.