[]

Resimdeki kuş nedir? (Yaralı veya hasta olabilir anlayabilmek için)

Balkonuma giren bu kuşun ne olduğunu tam bilen var mı? Güvercin desem tam değil karga desem değil. İkisine de benzettim ama anlayamadım. Kuşlardan hiç anlamam. Uçamıyor da. Kanadının altında kalan sırt kısmı tüysüz kalmış kırmızı derisi var. Normal midir hasta mı bileniniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
 
Ayakları perdeli değil. Yelkovan kuşlarının ki öyleymiş.


  • holdencaulfieldd  (12.07.18 02:21:10) 
güvercin kumru değil mi bu


  • oscar  (12.07.18 02:39:36) 
Ayakları ve gagası güvercinden farklı


  • holdencaulfieldd  (12.07.18 02:54:23) 
kuş yürümüyor. Gitmesi için dışarı koyduğumda da bi kere kanat çırpıp durdu. Bir daha da kıpırdamadı. Ben de uçamıyor hissi uyandırdı. Tabii yanlışta olabilir. Kaç saattir bıraktığım yerde. Su vermiştim ama onu da içmiyor zaten.


  • holdencaulfieldd  (12.07.18 03:33:12) 
bence su ve buğday verin. şoku atlatınca içer de yer de. zamanla kendine gelince de vedalaşır. evde buğday yoktur tabii ekmek falan un ufak edip bir vermeyi deneseniz.


  • rosencruz  (12.07.18 05:10:22) 
:) herkes bir şey demiş. güvercin la bu...


  • gameofannen  (12.07.18 09:44:15) 
güvercin yavrusu bu. daha küçük, henüz uçmayı öğrenmemiş olabilir.


  • kibritsuyu  (12.07.18 15:13:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.